ДС-01 жарық ұстағышы

2 093 ₸
- 25 дана бар
ДС-01 кронштейні 2 мм қалыңдықтағы 2 металл пластинадан және шамды консольдік бекіту үшін монтаждау құбырынан тұрады. Пластиналар диаметрі 7 мм саңылаулар арқылы монтаждау бетіне бекітіледі. Монтаждау құбырын бекіту бұрышы 15 қадаммен реттеледі және пластиналардың тесіктерінде М6 болтымен бекітіледі. Пластиналар мен құбыр атмосфераға шыдамды ақ ұнтақ бояумен боялған.
Санат:
Шырақ шамдарға арналған жинақтаушылар
Өлшем бірлігі:
дана
Салмағы, кг:
1.2
Көлемі, м3:
0.004
Тек топтық қаптамада сатылады:
Жоқ
Бренд:
Жарық
Бұйымның түрі:
кронштейн
СЭҚ ТН коды:
9405990008
Ұзындығы, мм:
230
Түсі:
ақ
Бұйымның материалы:
метал
Шыққан елі:
РОССИЯ
Биіктігі, мм:
120
Ені, мм:
150
Монтаж тәсілі:
жүкқұжат
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 0.15 кг |
| Ені | 120 мм |
| Тереңдігі | 40 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 70 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Жағдайы | Жаңа |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ақ |
- Бағасы: 2 093 ₸

