Монтаждық панель

18 000 ₸
- Бар
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Корпус ішінде түрлі электр аппараттарын орнату үшін.
Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаж.
- Орнатуға арналған барлық метиздер жиынтықта болады.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалары
| Модель немесе орындау | Монтаждық панель |
| Биіктігі | 1650.0 мм |
| Ені | 762.0 мм |
| Үйлесімділік | Smart сериясы |
| Түсі | Өзгелері |
| Тереңдігі | 25.0 мм |
| Беттің қорғаныш жабындысы | Сендзимир әдісімен мырыштау |
| Салмағы | 22.6 кг |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышпен қапталған болат |
| Материал | Болат |
| Металдың қалыңдығы | 1.4 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 762 мм |
| Тереңдігі | 25 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 1650 мм |
| Салмақ | 22.6 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Аксессуар түрі | Монтаждау панелі |
- Бағасы: 18 000 ₸
- Қаптау тәсілі: Жиынтықтау: Монтаждық панель Орнатуға арналған әдістер.

