Гофротруба жатыр. ПНД 40 мм (қара) даңғылымен

290 ₸/м
Минималды тапсырыс — 100 м
- Бар
- Тек көтерме
🔌 ПНД d=25мм гофрленген құбыр қара (50 м/бухта)
Жеңіл сериялы икемді гофрирленген труба оған электр, телевизиялық, компьютерлік кәбілдерді төсеуге арналған. Оның шағын салмағы және сым тартпасы бар, бұл құбырда кабель төсеуді оңай етеді. Жеңіл сериялы гофрленген иілгіш құбырлар қабырғалардың штробтарына, едендердің тартпаларына салынады (осы кезде оларды жанбайтын негіздерге қою қажет), сондай-ақ монолитті бетон жасауда қолданылады. Құбыр ылғалға төзімді және IP 55 дейін шаң мен ылғалдану деңгейін қамтамасыз етеді (арнайы аксессуарларды пайдалану кезінде).
Санат:
СЭҚ ТН коды:
3917239009
Номиналды кернеу, Квт:
1
Берекелігі:
350
Иілімге беріктігі:
иілгіш
Ішкі диаметрі, мм:
20
Ең төменгі иілу радиусы, мм:
75
Жұмыс температурасы:
-40 +90 °C
Түсі:
қара
Рұқсат етілген жұмыс қарқынының максисі:
130 °C
Шыққан елі:
ҚАЗАҚСТАН
Материал:
төмен қысымды полиэтилен
Қысу кезіндегі беріктігі, Н:
350
Кепілдік мерзімі, жыл:
3
Орташа қызмет мерзімі, жыл:
35
Климаттық орындау:
3-тен
Ұшыру беріктігінің класы:
жеңіл
Қорғау дәрежесі, IP:
55
Жануға төзімділік санаты:
ПВ-0
Қабырға қалыңдығы, мм:
0.6
Өлшем бірлігі:
м
Пайдалану температурасы:
-40 +90 °C
Ультракүлгінге тұрақтылығы:
Жоқ
Салмағы, кг:
0.169
Соққыға төзімділігі:
350
Бетінің қорғаныш жабыны:
жоқ
Тек топтық қаптамада сатылады:
Жоқ
Көлемі, м3:
0.0011
Тығыздау:
жоқ
Бренд:
ALTO-PLAST
Сыртқы диаметрi, мм:
25
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | AGIS |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Минималды жұмыс температурасы | -45 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 90 град. |
| Түсі | Қара |
| Материал | Төмен қысымды полиэтилен |
| Отқа төзімділік | Жоқ |
| қаптама | Шығанақ |
| Құбыр түрі | Гофрленген |
| Құрылыс | Икемді |
| Қима пішіні | Дөңгелек |
| Қаптамадағы ұзындық | 100 м |
| IP қорғау дәрежесі | 55 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ішкі диаметрі | 11 мм |
| Сыртқы диаметрі | 16 мм |
| Қабырғаның қалыңдығы | 0.6 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Зонд | Иә |
| Химиялық төзімділік | Жоқ |
| УФ төзімділік | Иә |
| Электрические характеристики | |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 1000 В |
- Бағасы: 290 ₸/м
- Минималды тапсырыс: 100 м


