GARDEN УК30 катушкасы 4 жерлендiрусiз термоқорғаныспен 2х0,75 мм2 30 м IEK орын

14 869 ₸
- Бар
- Коды:WKP23-06-04-30
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Орауыштағы ұзартқыш стационарлық розеткадан алыстатылған электр жабдығын оңай қосуға мүмкіндік береді. Бау-бақша учаскесінде, аттракциондары бар парктерде, өнеркәсіп пен тұрмыста таптырмас орын.
| Тартылған кабель кезіндегі жүктеменің магсы, Вт | 1300 |
| Оралған кабельдегі жүктеме қуаты, Вт | 650 |
| Токтың номині. А | 6 |
| Тізбектердің көлденең қимасы, мм2 | 0,75 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Тұрғындар саны | 2 |
| Корпустың материалы | пластик |
| Кабельді орауға арналған авт құрылғы | Жоқ |
| Тіреуіш жақтаумен немесе жиектемемен | Жоқ |
| Розеткалардың жалпы саны | 4 |
| Таразы. кг | 2,4 |
| Жиілік | 50 Гц |
| Электр тогымен зақымданудан қорғау класы | II |
| Кабельмен немесе сыммен жабдықталған | ПВС/H05VV-F (ПВХ-оқшаулама) |
| Номиналды шиеленіс | 230 В |
| Байланысы бар розеткалардың штепсель саны | 0 |
| Климаттық орындау | УХЛ3.1 |
| Басқа стандарттардағы розеткалар саны | 0 |
| Термоқорғаныспен | Иә |
| Еуропалық стандарттағы розеткалар саны | 4 |
| Кабельдің ұзындығы м | 30 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ұзартқыш түрі | Катушкадағы ұзартқыш сым |
| Шығу розеткаларының саны | 4 д. (дана) |
| Сымның ұзындығы | 20 м |
| Кіріс айыры | EURO |
| Шығыс розеткасы | Еуро |
| желі саны | 2 |
| өзек қимасы | 0.75 шаршы мм |
| Ұзартқыш кабельді орау әдісі | Қолмен |
| Жерге қосу | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қорғаныс қақпағы | Жоқ |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Сымның ұзындығы | 20 м |
| Қорғаныс перделері | Иә |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Кернеу | 250 В |
| Номиналды ток | 6 А |
| Жүктеме қуаты | 1300 Вт |
- Бағасы: 14 869 ₸

