СФ-05К 5 орынды желілік сүзгі, 1,5 м 3х1мм2 16А/250В IEK

5 835 ₸
- Бар
- Коды:WFP10-16-05-01-N
Желілік сүзгі қымбат тұратын және сезімтал электр жабдығын желідегі кернеу мен асқын жүктемеден (ұйымдастыру техникасы, аудио бейнетехника, тұрмыстық техника) қорғайды.
Желілік сүзгіні қолдану желіден уақтылы ажырату есебінен электр құралдарын пайдалану кезінде электр және өрт қауіпсіздігін арттыруға, желілерді бөгеуілден қорғауды ұлғайтуға мүмкіндік береді.
Артық жүктемелерден қорғауға арналған термоажыратқыш желінің қалыпты жұмыс режимін қалпына келтірген кезде автоматты түрде қосылады.
Кіріктірілген варистор импульстік соққылардан қорғайды.
Жүктеме қуатының артуынан қорғау барлық розеткалардың қоректендіруін жүктеме артқан кезде желіден ажыратуды қамтамасыз етуі тиіс.
Желі жай-күйінің жарық индикациясы бар ажыратқыш (қосу/ағын)
| Байланысы бар розеткалардың штепсель саны | 5 |
| Токтың номині. А | 16 |
| Жүктеменің ең жоғары қуаты, Вт | 3500 |
| Ажыратқыш Вкл немесе Откл - On немесе Off | Иә |
| Модель немесе орындау | Желілік тармақтағыш |
| Тізбектердің көлденең қимасы, мм2 | 1,0 |
| Түсі | Ақ |
| Желілік сүзгі | Иә |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Жерге тұйықтайтын істіктері бар розеткалар саны | 0 |
| Байланысу саны | 2P+PE (бір фазалы) 3 жолсерік) |
| Қақпағымен | Жоқ |
| Еуропалық стандарттағы розеткалар саны | 5 |
| Бет түрі | Аналық (-) |
| Импульсті ток максы, кА | 5 |
| Пайдалану температурасы, °C | -1...35 |
| Көбіктің номині. Гц | 50 |
| Орталық ендірменің бұрылу бұрышы | 45 |
| Басқа стандарттардағы розеткалар саны | 0 |
| Материал | пластик |
| CEE-пром стандартындағы розеткалар саны | 0 |
| Розеткалардың жалпы саны | 5 |
| Климаттық орындау | УХЛ4 |
| Электр тогымен зақымданудан қорғау класы | I |
| Асқын кернеуден қорғау | Иә |
| Номиналды шиеленіс | AC 250 V |
| Корпус формасы | Тікбұрыш. |
| Кабельдің түрі | ПВС/H05VV-F (ПВХ-оқшаулама) |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Термопласт |
| Мөлдір | Жоқ |
| Бұралған орталық ендірме | Иә |
| Беттің қорғаныш жабындысы | Өңделмеген |
| Желілік баудың ұзындығы, м | 1,5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ұзартқыш түрі | Желілік сүзгі-ұзартқыш сым |
| Шығу розеткаларының саны | 5 д. (дана) |
| Ажыратқыш | Иә |
| Сымның ұзындығы | 3 м |
| Кіріс айыры | EURO |
| Шығыс розеткасы | Еуро |
| желі саны | 3 |
| Корпустың түсі | Ақ |
| өзек қимасы | 1 шаршы мм |
| Жерге қосу | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Жоқ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қорғаныс перделері | Жоқ |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Кернеу | 230 В |
| Номиналды ток | 16 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Жүктеме қуаты | 2200 Вт |
- Бағасы: 5 835 ₸

