Сым науа 100х300 IEK

6 737 ₸/м
- Бар
- Коды:CLWG10-100-300-3
Сипаттамасы
Сым лотоктары ғимараттар мен құрылыстар ішінде күштік және ақпараттық кабельдерді төсеуге арналған. Көбінесе олар фальш-төбелердің астында қолданылады. Сым науашаларының көмегімен кабельді төсеудің ерекше ерекшеліктері монтаждаудың ең аз аксессуарлар санын пайдалана отырып ыңғайлылығы, сонымен бірге тартылған кәбіл жолының тамаша желдеткіші, оның қызып кетуінің мүмкін екендігін азайтады.
Ені
300 мм
Биіктігі
100 мм
Сым диаметрі
3.8 мм
Беттің қорғаныш жабындысы
Сендзимир әдісімен мырыштау
Ұзындығы
3000 мм
Профиль нысаны
U-бейнелі пішін
Кіріктірілген бөлгіш
Жоқ
Материалдың түрі немесе маркасы
Мырышталған болат
Салмағы
1,4 м-ге кг
Түсі
Күміс
Модель немесе орындау
Ешқандай ыдырамас
Материал
Болат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Орнату науасы |
| Құрылыс түрі | Сым |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 85 мм |
| Ені | 150 мм |
| Қалыңдығы | 3.8 мм |
- Бағасы: 6 737 ₸/м

