BZMJ 0.4-50-3 АС400В, 50 кВАр үшфазалы конденсатор

97 193 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:516304
Жіберу 05 маусым 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
BZMJ сериясының сұйық диэлектрикті конденсаторлары
Реактивті қуатты өтеу құрылғыларында (РҚКТ) қолдану үшін арналған. BZMJ сериялы өздігінен қалпына келетін шунттаушы конденсаторлар электр қуатының сапасын арттыруға және қуат желісінің жүктемесін азайтуға мүмкіндік береді.
BZMJ сериялы конденсаторлар жоғары коррозияға қарсы қасиетін қамтамасыз ететін корпустың арнайы жабуы арқылы жоғары температурасы мен кернеуі өзгеретін жерде қолданылуы мүмкін.
BZMJ сериялы конденсаторлардың құрылымында сұйық диэлектрик қолданылады, сондықтан монтажды тек тік күйінде оларды барлық сипатын сақтау үшін іске асырады.
Негізгі сипаттамалары:- Номиналды қуат – 50 тоқсан
- Атаулы ток - 55 А
- Номиналды кернеу – 400 В ток пер.
- Номиналды жиілік – 50/60 Гц
- Орындау – үш фазалы
- Қуат ақаулығы -5-тен +10% дейін
- Диэлектрлік шығындар бұрышының тангенсі – | 0,0015
- Кернеудің рұқсат етілген асып кетуі – 1,1 Un
- Токтың рұқсат етілген асып кетуі – 1,3 In
- Іске қосу тогы – 200 In
- Шығындар – | 0,2Вт/квар.
- Желі гармоникаларына қойылатын талаптар – THDU|5%; THDI | 20%
- Қызмет мерзімі – 100 000 сағаттан артық
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint Electrics |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Компенсатор түрі | Қуат конденсаторы |
| Максималды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 39 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Компенсатордың қуаты | 30 кВар |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Сыйымдылықтың минималды ауытқуы | -5 % |
| Сыйымдылықтың максималды ауытқуы | 10 % |
| Қоршаған ортаның минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Қоршаған ортаның максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 290 см |
| Ені | 106 см |
- Бағасы: 97 193 ₸

