Қондырғыш сым ПВ3 1х2.5 мм2, қара
276 ₸/м
- Бар
Сипаттамасы
ВЖ3 (ПуГВ) сымдары электр тізбектерін монтаждауға, тұрғын, коммерциялық және өнеркәсіп ғимараттарындағы, сонымен бірге басқару шкафтары мен электрощиттердегі электр сымдарының тарамдамасына арналған.
Ол сымның жоғары икемділігін қажет ететін жүйелерде қолданылады, мысалы, қысылған жағдайда немесе қалқанды құрастырмаларда орнатқан кезде.
Өткізгіш электр тоғын қоректендіру көзінен тұтынушыларға беру үшін қызмет етеді.
Талшықтың көп сымдық құрылымының арқасында ол жоғары икемділікке ие, бұл оның төсемін және жабдық клеммасына қосылуын жеңілдетеді.
Артықшылықтары
-
Икемділік – желінің көпсымды құрылымы сымды монтаждауға ыңғайлы етеді.
-
Сенімділік – МЕМСТ-қа және сапаның басқа да стандарттарына сай келеді.
-
Ұзақтығы – ПВХ-дан оқшаулануы механикалық зақымдануға, ылғалға және химиялық әсерлерге төзімді.
-
Қауіпсіздік – түстік таңбалау (сары-жасыл) қорғаныс жерге тұйықтау ретінде қолданылатынын көрсетеді.
Қолдану аясы
-
Ғимараттар мен имараттардың ішкі электр желілері.
-
Басқару қалқаншалары және тарату құрылғылары.
-
Металл түтіктерде, құбырларда, қораптарда және кабельдік науаларда төсеу.
-
Өткізгіштердің жоғары икемділігі талап етілетін жерлерде қолдану.
Монтаждау және пайдалану жөніндегі ұсынымдар
-
Өткізгішті ЭОЕ және МЕМСТ талаптарына сәйкес салу қажет.
-
Монтаждау кезінде оқшаулаудың механикалық зақымдануына жол берілмейді.
-
Пайдаланудың жұмыс температурасы -50°C-тан +70°C-қа дейін.
-
Монтаждау кезіндегі иілу радиусы: сымның кемінде 5 диаметрі.
-
Сыртқы төсем үшін ылғалдан және ультракүлгінден қосымша қорғаныссыз пайдалануға болмайды.
Сипаттамасы |
Маңызы |
|---|---|
| Сым түрі | ПВ3 (ПуГВ) |
| Тіршілік ету саны | 1 |
| Тұрғын үй қимасы | 2,5 мм2 |
| Тұрғын үй материалы | Мыс, көпсымды (сынып 5) |
| Оқшаулау | ПВХ (поливинилхлорид) |
| Номиналды шиеленіс | 450 В |
| Номиналды ток | 27 А дейін (25°C ашық төсемде) |
| Сымдардың сыртқы диаметрі | 3,3 – 3,8 мм |
| Номиналды қуат | 5,9 кВт дейін (220 В кезінде) |
| Ұсталынатын ҚТ тогы (1 с) | | 200 А |
| Пайдаланудың температуралық ауқымы | -50°C... +70°C |
| Монтаждау кезіндегі иілу радиусы | Сым диаметрлерінің | 5 |
| Оқшаулау түсі | Қоңыр (қорғаныштық жерге қосу) |
| Қызмет мерзімі | Кемінде 15 жыл |
Бұл сым қолданыстағы стандарттарға сәйкес қауіпсіз және сенімді жалғауды қамтамасыз ете отырып, электр жүйелерінде кеңінен қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Сым түрі | Байланыстырушы |
| Кабель құрылымы | Иілгіш |
| қаптама | Шығанақ |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| желі саны | 1 |
| сіңірді көлденең кесу | 2.5 шаршы мм |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Оқшаулау материалы | Поливинилхлорид |
| Қабық материалы | Поливинилхлоридті пластикат |
| тоқ өткізгіштің материалы | Мыс |
| Электрлік сипаттамалары | |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 450 В |
- Бағасы: 276 ₸/м

