Портативті мультиметр UNI-T UT120C

23 533 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:13-0019
Жіберу 05 маусым 2026Портативті мультиметр UNI-T UT120C - Мультиметр - бірнеше функциялардан және өлшенетін параметрлерді қамтитын электроөлшеу аспабы. 120 сериялы аспаптар 10 серияның логикалық дамуын көрсететін ықшам мультметрлер болып табылады. Енді, нағыз ықшам мультметрлер әлдеқайда кең өлшем ауқымын ұстап тұруға қабілетті. Өзінің шағын өлшеміне қарамастан, олар тамаша мүмкіндіктер жиынтығын қамтиды. Мультиметр - бірнеше функциялар мен өлшенетін параметрлер жинағын қамтитын электро өлшеу аспабы. 120 сериялы аспаптар 10 серияның логикалық дамуын көрсететін ықшам мультметрлер болып табылады. Енді, нағыз ықшам мультметрлер әлдеқайда кең өлшем ауқымын ұстап тұруға қабілетті. Шағын өлшеміне қарамастан, олар керемет функциялар жиынтығын қамтиды.
Санат:
Салмағы, кг:
0.183
Номиналды ток А:
0.4
Көлемі, м3:
0.00086
Бұйымның түрі:
мультметр
Бренд:
UNI-Т
Тереңдігі, мм:
110
СЭҚ ТН коды:
9030310000
Жұмыс температурасының диапазоны, С:
0 +40 °C
Қорғау дәрежесі, IP:
23
Климаттық орындау:
УХЛ4
Ток түрі:
AC; DC;
Шыққан елі:
ҚИТАЙ
Кернеу, В:
3
Токты өлшеу ауқымы, А:
0.0004; 0.004; 0.04; 0.4;
Биіктігі, мм:
10.8
Өлшеу тәсілі:
контактілі
Ені, мм:
58.2
Қоректендіру элементінің түрі:
батареялар
Монтаж тәсілі:
тасымалды
Кепілдік мерзімі, жыл:
1
Қызмет мерзімі, жыл:
3
Тек топтық қаптамада сатылады:
Жоқ
Өлшем бірлігі:
дана
Кернеуді өлшеу ауқымы, В:
4. 40. 400; 600;
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Сандық |
| Кернеуді өлшеу | |
| Тұрақты кернеудің өлшем бірліктері | В, мВ |
| Тұрақты кернеудің минималды диапазоны | 0.1 |
| Тұрақты кернеудің максималды диапазоны | 600 |
| Айнымалы кернеудің өлшем бірліктері | В, мВ |
| Айнымалы кернеудің минималды диапазоны | 0.1 |
| Айнымалы кернеудің максималды диапазоны | 600 |
| Тоқты өлшеу | |
| Тұрақты ток өлшем бірліктері | мА, А |
| Тұрақты токтың минималды диапазоны | 0.1 |
| Тұрақты токтың максималды диапазоны | 10 |
| Айнымалы ток бірліктері | мА, А |
| Айнымалы токтың минималды диапазоны | 0.1 |
| Айнымалы токтың максималды диапазоны | 10 |
| Кедергіні өлшеу | |
| Қарсылық өлшем бірліктері | Ом, МОм |
| Минималды қарсылық диапазоны | 0.1 |
| Максималды қарсылық диапазоны | 100 |
| Сыйымдылықты өлшеу | |
| Сыйымдылықты өлшеу бірліктері | мкФ |
| Сыйымдылықтың максималды диапазоны | 99.99 |
| Жиілікті өлшеу | |
| Жиілікті өлшеу бірліктері | кГц |
| Максималды жиілік диапазоны | 60 |
| Монитор | |
| Монитор | LCD |
| Түстерді көрсету | Монохромды |
| Таңбалардың түсі | Қара |
| Дисплейді жарықтандыру | Иә |
| Жалпы | |
| Түсі | Қара |
| пернелерді жарықтандыру | Иә |
| Көрсеткіш | Жарық/Дыбыс |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 °С |
| Тамақтану | Батареялар бір реттік |
| Ені | 70 мм |
| Биіктігі | 150 мм |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 23 533 ₸
- Қаптау тәсілі: Жиынтық Қапшық-қапшық, батарея, сүңгілер

