ECO G45 шары 5Вт 230В 6500К E27 ИЭК жарықдиодты шам

418 ₸
- Бар
- Коды:LLE-G45-5-230-65-E27
💡 Жарықдиодты шам - жаңа буынды қауіпсіз жарықтандыру
Санат:
Қызметтің орташа номиналды мерзімі сағ:
30000
Тіреуіш түрі:
Е27
Жұмыс температурасының диапазоны °C:
-20...40
Шыққан елі:
ҚИТАЙ
Кернеу, В:
175-250
Колба шынысының түрі:
күңгірт
Шамның түсі:
күндізгі суық
Қыздыру шамының баламасы, Вт:
40
Диммирлеу:
Жоқ
Жарық ағыны, Лм:
500
Өлшем бірлігі:
дана
Шамның түрі (жұмыс принципі):
жарықдиодты
Топтық қаптамадағы саны:
10
Салмағы, кг:
0.044
Шамның түрі (белгіленуі):
LED
Тек топтық қаптамада сатылады:
Жоқ
Қуаты, Вт:
5
Көлемі, м3:
0.000265
Түс температурасы, К:
6500
Бренд:
IEK
Колбаның формасы:
шар тәрізді
СЭҚ ТН коды:
8539520009
Кепілдік, жыл:
2
Ұзындығы, мм:
84.6
Диаметрі, мм:
45
Энергия тиімділігі сыныбы:
A +
Кернеу түрі:
АС
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Шамның пішіні | Алмұрт |
| Жарықдиодты түс | Ақ |
| Жертөле түрі | бұранда |
| Жертөле | E27 |
| Қуат | 13 Вт |
| Қыздыру шамының баламалы қуаты | 110 Вт |
| Минималды жұмыс кернеуі | 150 В |
| Максималды жұмыс кернеуі | 264 В |
| Кернеу | 230 В |
| Жарқырау түсі | Бейтарап ақ |
| Минималды түсті температура | 4000 К |
| Максималды түсті температура | 5300 К |
| Шамдардың қызмет ету мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| Жарық көзі | SMD жарықдиодты блок |
| шашыратқыштың материалы | Пластик |
| Түс температурасы | 4000К |
| Шамның қуаты | 13 Сейсенбі |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 1300 лм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 131 мм |
| Диаметрі | 60 мм |
- Бағасы: 418 ₸

