Галогенсіз қара екі компонентті бөлгіш қорап 100*100*40 Өндіруші

790 ₸
- Бар
- Коды:60-0303-9005
Галогенсіз екі компонентті тікелей монтажға арналған таратқыш қорап, корпусқа енгізу түрі - нығыздағыш мембрай, 100x100x40 мм, IP66, монтаж температурасы -5...60 ° C, жұмыс температурасы-45+65 градус, ақ түсті қызыл-қоймалар мен торапты қорапшаның түймелегіш қабырғалы қабырғасымен біріктіргіш қабырғаны қоса - түймелегенге дейінгі диаметр үшін 1-2 градусқа жетеді; қорап үшін ақ түстің төмен орналасуыК = = = = такие
Артикул - 60-0303-9005
Салмағы, кг - 0,09269
Көлемі, текше м - 0,000609
ТУ - ТУ 27.33.13-001-52715257-2017
Бренд - Промрукав
Монтаж тәсілі - Ашық қондырғы
Қорап түрі - Тарату
RAL - 9005 түс нөмірі
Корпусқа енгізу типі – Тығыздағыш мембрана
Климаттық орындау - УХЛ1
Жұмыс температурасы, °C - -45...60
Монтаждау температурасы, °C - -5...60
Қорғау дәрежесі (IP) - IP66
УК-сәулеге тұрақтылығы - Иә
Галогенсіздік - Иә
Тікелей монтаждауға келеді - Иә
Енгізу саны – 12
Биіктігі, мм - 40,0
Ені, мм - 100,0
Ұзындығы, мм - 100,0
Қаптама еселігі, дана - 90
Ең аз (ішкі) орам Ұзындығы, м - 0,5
Ең төменгі (ішкі) орам Ені, м - 0,3
Ең төменгі (ішкі) орам Биіктігі, м - 0,35
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Тарату қорабы |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| IP қорғау дәрежесі | 44 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Түсі | Сұр |
| Пішін | Шаршы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 110 мм |
| Биіктігі | 70 мм |
| Ені | 150 мм |
| Массасы | 0.2 кг |
- Бағасы: 790 ₸

