ДСП 4005 200Вт 4000К IP65 алюминий IEK жарық диодты шамы

55 190 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDSP0-4005-200-40-K23
Жіберу 05 маусым 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Биік аралықтарға арналған ДСП шамдары өндірістік және қоймалық үй-жайларды, спорт залдарын, мұз айдындарын, сауда және көрме алаңдарын, гипермаркеттердi жалпы жарықтандыру үшiн арналған.
Шырақтар ДРЛ, ДНаТ, МГЛ дәстүрлі жарық көздері бар шамдарды энергиялық тиімді алмастыру болып табылады, олардың қызмет ету мерзімі ұзақ, шамдар мен қосымша пайдалану шығындарын алмастыру талап етілмейді.
- Шамшырақтың жоғары жарық беруі: 100 лм/Вт.
- Құйылған алюминий корпусы: диодтардан жылуды тез ажырату олардың қызмет ету мерзімін ұзартады.
- Ra>80 түс берудің жоғары индексі: жарықтандырылатын объектілердің табиғи түстері.
- Шағын өлшем.
- Монтаждаудың аспалы тәсілі: шырағданды қарапайым орнату.
Техникалық сипаттамалары
| Шамның түрі | Жарықдиодты жарық көзі (LED) |
| Шамның қуаттылығы | 200 Вт |
| Шамдар - жарық көздерінің саны | 1 |
| Жарық ағыны | 20000 лм |
| Жарық ағыны | 20000 лм |
| Түс температурасы | 6500 Кім? |
| Түс температурасы | 6500 Кім? |
| Қуат коэффициенті | 0,9 |
| Іске қосу аппараты-ПРА-трансформатор түрі | Жарықдиодты драйвер |
| Корпустың материалы | Алюминий |
| Корпустың түсі | Қара |
| Қорғау класы | I |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP65 |
| Пайдалану температурасы | -20...+40 °C |
| Ұзындығы | - мм |
| Ені | - мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі | 88 мм |
| Диаметрі | 370 мм |
| Қорғаныш тор-күнқағары бар | Жоқ |
| Цоколь - шам патроны | Өзгелері |
| Жиынтықтағы басқару блогы | Жоқ |
| Кернеу номині | 230 В |
| Монтаждау түрі | Аспалы |
| Қорғаныш шынысы – плафоны бар | Иә |
| Бейнелеу материалы | Шыны |
| Жиілік | 50 Гц |
| Жарық ағынының ашылу бұрышы | 110 бұршақ |
| СЖК түрі | Д |
| Габаритті жарықтық | 71140 кд/м2 |
| Жарық тарату класы | Бет-жүзінен |
| Іске қосу тоғы | 0.9 А |
| Іске қосу тогының ұзақтығы | 30 мкс |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, сағат | 50000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарықтандыруды қолдану | Жоғары жұмыс бөлмелерін жарықтандыру үшін |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Ұтқырлық бойынша жарықтандыру түрі | Стационарлық |
| Жарықтандыру әдісі | Жалпы жарықтандыру |
| Орнату әдісі | Аспалы |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Пішін | Дөңгелек |
| Кернеу | 230 В |
| Қуат | 100 Вт |
| Қуат коэффициенті м | 0.9 |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Шаңға төзімді қақпақ | Иә |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Салмақ | 5500 г |
| Түсі | Қара |
| себу бұрышы | 110 град. |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 20000 лм |
| Максималды түсті температура | 6500 К |
| Жарық бергіштік | 100 лм/Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 88 мм |
| Диаметрі | 370 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Бас тартуға арналған жұмыс уақыты | 50000 сағат (сағ) |
| Жарылысқа төзімді корпус | Жоқ |
- Бағасы: 55 190 ₸



