О|В-3-63-12-0 36 УХЛ4 IP31 IEK тарату қалқаны

56 174 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MSM10-3N-12-31
Жіберу 05 маусым 2026Тұрғын үй және өндірістік үй-жайларда электр энергиясын қабылдауға және таратуға, сондай-ақ кернеуі 230/400 В болатын тоқ тораптарының шамадан тыс жүктеме және қысқа тұйықталуы кезінде желіні қорғауға арналған. бір полюстi автоматты ажыратқыштар, сондай-ақ N және РЕ шиналары
Модель немесе орындау
Аспалы
Кіріспе-бас айырғыштың тоғының номині
63 А
Бөлуші топтар саны
12
Номин кіріспе авт қабілеті ажырату
4.5 кА
УДТ - УЗО саны 300 мА
0
Климаттық орындау
УХЛ4
Топтық тізбек аппараттарының саны
12 дана
Кеңеюі мүмкін
Жоқ
Қорғаныс
Модульдік автоматты ажыратқыш / ҚСС
Жалпы топ саны
12
ДДТ саны - УЗО 30 мА
0
Жиілік номині
50 Гц
Розеткамен шығу
Жоқ
Номин құл кернеу
230/400 В
Жерге тұйықтау жүйесінің түрі
TN-C, TN-S
Салмағы
5,8 кг
Жерге ағып кету кезіндегі бұлыңғыр шынжырдың саны
0
Ұялы трансформатормен
Жоқ
Топтық тізбектер аппараттарының тогының номиналы
16 А
Жұмыс температурасының диапазоны
-1...+35 °C
Корпустың материалы
Болат
Асқын кернеуден қорғау
Иә
Жарықтық топтар саны
12
Ені
440. мм
ҚТ күтілетін токтың рұқсат етілген мәнінің магсы
10 кА
RAL түсінің нөмірі
7035
Электр қосылыстарының түрі, блоктардың функциясы
FFX
Қорғау дәрежесі - IP
IP31
Биіктігі
265! мм
Ui оқшауламасының кернеу номині
450 В
Номин топтық тізбектердің пішім қабілеттілігін ажырату
4.5 кА
Жерге ағып кетуден тыс топтардың саны
0
Мөлдір қақпақпен
Жоқ
Тереңдігі
120 мм
Кіріспе-бас өкім полюстерінің саны
3
Қалқаншаның тоғының номині
63 А
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Жарықтандыру |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 63 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4.5 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 6 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Модульдердің есептік саны | 9 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 265 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 35 град. |
- Бағасы: 56 174 ₸

