ДВО 6561-P 36Вт 4000К 595х595х20 жарық диодты шамы IEK жүлдесі

6 605 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDVO2-6567-36-4000-K01
Жіберу 02 маусым 2026Жапсырма монтажға арналған панел қоймаларды, дүкендерді және басқа қоғамдық үй-жайларды жарықтандыру, ескірген ЕПҰ/ЛВО 2х36 Вт шамын алмастыру үшін кеңінен қолданылады. Драйвер корпусқа орнатылған. Авариялық режимде жұмыс істеу үшін БАП41 баппен (арт. LLVPOD-EPK-041-1H). Бап жеке сатып алынады.
Техникалық сипаттамалары
Жүйе қуатының максисі
39,6 Вт
Жарық ағыны
3960 лм
Түс температурасы
4000 Кім?
Түс беру индексі - Ra
80-89 (1B сыныбы)
Қорғау дәрежесі - IP
IP40
Шамның түрі
Алмастырылмайтын жарықдиодты
Шамдарға қуаттылықпен келеді
- Вт
Шамның қуаттылығы
36 Вт
Шамшырақ түрі
Панелді шам
Цоколь - шам патроны
Өзгелері
Қисық жарық күшінің түрі
Д
Жарық сәулесінің бұрышы
120
Шамшырақтың энергия тиімділігі
110.0 лм Вт
Габаритті жарықтық
<5000 кд/м2
Кернеу түрі
Ауыспалы (АС)
Жиілік номині
50 Гц
Қуат коэффициенті
| 0,95
Кернеу номині
230 В
Жарық ағынының пульсация коэфі
| 2 пайыз
Кернеулік құл диапазоны
200...240 В
Іске қосу тоғы
0,7 А
Іске қосу тогының ұзақтығы
26 мкс
Іске қосу аппараты-ПРА-трансформатор түрі
Жарықдиодты драйвер
Қорғау класы
I
Төбе түрі
Армстронгтың аспалы төбесі
Плафонның немесе таратқыштың түсі
Жоқ
Биіктігі/монтаж тереңдігі (ішінен тұрғызу)
- мм
Таратқыштың түрі
Призматикалық
Ұзындығы
1200 мм
Ені
180.0 мм
Биіктігі немесе тереңдігі
20.0 мм
Диаметрі сырты
- мм
Корпустың материалы
Болат
Корпустың түсі
Ақ
Жолсеріктің қимасы
0,75...1,5 мм2
Плафон немесе таратқыш материалы
Полистирол
Бет түрі
Аналық (-)
Жұмыс температурасының диапазоны
0...35 °C
Үстіңгі бетке үстеме монтаждау үшін
Иә
Төбеге бекітуге жарамды
Иә
Апаттық жарықтандыруға келеді
Жоқ
Қабырғаға монтаждауға келеді
Иә
Мониторы бар жұмыс орнына келеді
Иә
Аспалы монтаждауға жарамды
Иә
Жарық желілерін ұйымдастыруға келеді
Жоқ
Біріктірілген монтаждауға жарамды
Иә
Арнайы қолдану
Өзгелері
Жарық бөлу
Симметриялық (-і)
Жарық тарату класы
Бет-жүзінен
Қозғалыс сенсорымен
Жоқ
Энергия тиімділігі сыныбы
А
Шамдар - жарық көздерінің саны
-
Жарық түсінің санаты
Бейтарап (суық-ақ) 3300-5300 К
Жарықтандыру датчигімен
Жоқ
Қараңғылық функциясы жоқ
Иә
Жиынтықтағы басқару блогы
Иә
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарықтандыруды қолдану | Жұмыс орнын жарықтандыру үшін, ТКШ үшін, Төмен жұмыс бөлмелерін жарықтандыру үшін |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Жарықтандыру әдісі | Жалпы жарықтандыру |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Пішін | Сызықтық |
| Жарықдиодты шамдардың саны | 176 д. (дана) |
| Кернеу | 230 В |
| Қуат | 40 Вт |
| Қуат коэффициенті м | 0.8 |
| Шаңға төзімді қақпақ | Иә |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Салмақ | 1.29 г |
| Түсі | Ақ |
| Жарық көзі | SMD жарықдиодты блок |
| шашыратқыштың материалы | Поликарбонат |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 3600 лм |
| Минималды түсті температура | 4500 К |
| Максималды түсті температура | 4500 К |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Ені | 88 мм |
| Биіктігі | 76 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Бас тартуға арналған жұмыс уақыты | 30000 сағат (сағ) |
| Жарылысқа төзімді корпус | Жоқ |
- Бағасы: 6 605 ₸

