Жарықдиодты шырақ ЕТҰ 2014Д 12Вт IP54 6500К ақ түсті кезекші режимі, акустикалық құрылғысымен IEK

5 329 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDPO3-2014D-12-6500-K01
Жіберу 25 маусым 2026БПҰ жарықдиодты сериялы шырағдандар тұрмыстық, қоғамдық және өндірістік жарықтандыруға арналған, құрамында шаң мен ылғал жоғары. Шырақтың конструкциясы және қолданылатын материалдар жоғары механикалық беріктікті және IP54 класы бойынша шаң мен ылғалдың еніп кетуінен қорғалуды қамтамасыз етуге тиіс. Шамшырақ номиналдың 30% кезекшілік режимі функциясына ие, қондырылған акустикалық датчик жұмыс істеген жағдайда 100% ақырын жұмыс тәртібіне шығады.
Техникалық сипаттамалары
Жүйе қуатының максисі
12 Вт
Жарық ағыны
1140 лм
Кезекші режимдегі жарық ағыны
342 лм
Түс температурасы
6500 Кім?
Түс беру индексі - Ra
80-89 (1B сыныбы)
Қорғау дәрежесі - IP
IP54
Шамшырақ түрі
Пластикалық шам
Шамдарға қуаттылықпен келеді
- Вт
Шамның түрі
Алмастырылмайтын жарықдиодты
Цоколь - шам патроны
Өзгелері
Жарық көзі
SMD 2835 жарық диодтары
Іске қосылудың акустикалық шегі
60 дБ
Кернеу түрі
Ауыспалы (АС)
Қуат коэффициенті
| 0,5
Жиілік номині
50 Гц
Кернеу номині
230 В
Жарық ағынының пульсация коэфі
| 5 пайыз
Кернеулік құл диапазоны
198...253 В
Ток түрі
Айнымалы
Полюстердің саны
1
Іске қосу аппараты-ПРА-трансформатор түрі
Жарықдиодты драйвер
Қорғау класы
II
Биіктігі/монтаж тереңдігі (ішінен тұрғызу)
- мм
Плафонның немесе таратқыштың түсі
Ақ
Ұзындығы
160 мм
Таратқыштың түрі
Опал (опал)
Ені
160.0 мм
Биіктігі немесе тереңдігі
48.0 мм
Диаметрі
160 мм
Диаметрі сырты
- мм
Корпустың материалы
пластик
Корпустың түсі
Ақ
Қосу түрі немесе тәсілі
Сығу
Плафон немесе таратқыш материалы
Поликарбонат
Тарату немесе тор түрі
Аналық (-)
Өткізу түрі
Шеткі
Жұмыс температурасының диапазоны
-20...50 °C
Аспалы монтаждауға жарамды
Жоқ
Төбеге бекітуге жарамды
Иә
Мониторы бар жұмыс орнына келеді
Жоқ
Апаттық жарықтандыруға келеді
Жоқ
Қабырғаға монтаждауға келеді
Иә
Үстіңгі бетке үстеме монтаждау үшін
Иә
Біріктірілген монтаждауға жарамды
Жоқ
Жарық желілерін ұйымдастыруға келеді
Жоқ
Арнайы қолдану
Өзгелері
Жарық ағынының таратқышы
Шашыратқыш линза немесе панель
Жиынтықтағы басқару блогы
Жоқ
Жарық бөлу
Симметриялық (-і)
Ажыратуды кідірту уақыты
60 с
Қараңғылық функциясы жоқ
Иә
Энергия тиімділігі сыныбы
А++
Сезгіш түрі
Акустикалық
Қозғалыс сенсорымен
Иә
Жарықтың түстік белгісі
Ақ
Тірек бетінің материалы
F - қалыпты тұтанатын материалдан
Жарық ағынының шығуы
Шашыраңқы/қайта шағылысқан
Плафонның суреті
Аналық (-)
Жарық түсінің санаты
Күндізгі суы >5300 К
Шамдар - жарық көздерінің саны
-
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Шамның қуаты | 12 Вт |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Түсі | Ақ |
| Жарқырау түсі | Ақ |
| Қуат | 12 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Түс температурасы | 4000К |
| Жарық ағыны | 840 лм |
| Шам түрі | Жүкқұжат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Диаметрі | 150 см |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Нысан | Дөңгелек |
- Бағасы: 5 329 ₸

