АCH-2000/1-Ц тұрақтандырғышы

30 772 ₸
- Бар
- Коды:63/6/4
2000/1-Ц релелік типті АСН Ресанттың бір фазалы кернеу тұрақтылығы электр желісінде берілген кернеуді ұстау үшін арналған. Аппарат жоғары кернеуден, қызып кетуден және артық жүктемеден қорғалған. Аппарат корпусында орналасқан саңылаулар салқындатуға қажет ауаны тез алуға ықпал етеді. Шығу кернеуін берудің реттелетін кешігу функциясы көзделген.
Санат:
Номиналды қуаты, кВа:
2
Номиналды ток А:
9.1
Кіріс кернеуі, В:
140-260
Шығыс кернеуі, В:
202-238
Кернеу, В:
220
Жиілік, Гц:
50
Шыққан елі:
ҚИТАЙ
Қуаты, Вт:
1940
Ұзындығы, мм:
231
Қосылатын кабельдің макстық қимасы, мм2:
2.5
Биіктігі, мм:
231
Климаттық орындау:
УХЛ4
Ені, мм:
231
Тұрақтандыру түрі:
релелік
Өлшем бірлігі:
дана
Тереңдігі, мм:
231
Тұрақтандыру дәлдігі, үлгi:
8
Салмағы, кг:
4.55
Кепілдік мерзімі, жыл:
1
Жұмыс істеу уақыты, мс:
1000
Қорғау дәрежесі:
20
Көлемі, м3:
0.00455
Қызмет мерзімі, жыл:
5
Тек топтық қаптамада сатылады:
Жоқ
Бренд:
Ресанта
Фазалар саны:
1
СЭҚ ТН коды:
9032890000
Монтаж тәсілі:
едендік
Модель немесе орындау:
едендік
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ресанта |
| Өндіруші ел | Латвия |
| Тұрақтандырғыш түрі | Релелік |
| Фазалар саны | 1 |
| Минималды кіріс кернеуі | 140 В |
| Максималды кіріс кернеуі | 260 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Шығу кернеуі | 230 В |
| Номиналды қуат | 1 кВт |
| Тұрақтандырудың минималды уақыты | 15 мс |
| Тұрақтандырудың максималды уақыты | 35 мс |
| Микропроцессорлық басқару | Иә |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| ПӘК, кем емес | 97 % |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қорғау және пайдалану шарттары | |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Кернеудің төмендеуінен қорғау | Иә |
| Кедергілерден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Өлшеу дәлдігі +/- | 8 % |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| индикация түрі | Жарықдиодты |
| Орнату түрі | Еден |
- Бағасы: 30 772 ₸

