Перфорацияланған науа 50х400х3000 ESCA5 IEK

22 480,92 ₸
- Бар
- Коды:CLP10-050-400-3
Перфорацияланған прокат науалары IEK компаниялары тобындағы металл кабелді жүйелердің құрамына кіреді.
Күшті және әлсіз токты кабельдерді төсеуге және қорғауға арналған. Қақпақпен бірге пайдаланған кезде кабельді сыртқы әсерден, шаң мен ылғалдан барынша қорғауды қамтамасыз етеді.
Науалардың орындалуына байланысты науалар қоғамдық, өндірістік ғимараттардың, құрылымдар мен бөлшек сауда нысандарының ішінде де, үй-жайлардан тыс қалқалардың астына да, ашық ауада да, ылғалдылығы жоғары жайларда да пайдаланылуы мүмкін.
IEK илектi перфорацияланған науалар МЕМСТ 14918-80 бойынша конвейер тәсiлмен немесе дайын бұйымдарды мырыш қорытпасына салу әдiсiмен мырыштаған, рулонды мұз қақталған құрандардан дайын болады; МемСТ. IEK жалға беру лотоктары жүйесі трасса бағытын өзгертуге арналған түзу элементтер мен аксессуарлардан, сондай-ақ әр түрлi көлемдердiң қақпақтары мен қосушы элементтерден тұрады.
Перфорацияланған науа ТУ 27.33.13-002-83135016-2017 бойынша шығарылады. Қауіпсіздік талаптары бойынша бұйым ТР ТС 004/2011 және МЕМСТ Р 52868-2021 техникалық регламентіне сай келеді.

БАСҚА ДА ТАСЫМАЛ
- Кабельдік трассаларды металл науалардың көмегімен төсеудің ашық әдісі одан әрі электр және әлсіз ағынды жүйеге қызмет көрсетуді жеңілдетеді.
- Құлыптың конструкциясы өткір жиектері жоқ түтік тәрізді (көлденең қимада дөңгелек) нысанда болады.
- Құлыптың түтікшелі түрі IEK лотоктарының беріктік сипаттамаларын едәуір жақсартады.
- Лотоктар мен аксессуарлардың типтік өлшемдер ассортименті кез келген күрделілік деңгейіндегі кабель трассасын жобалауға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалары
| Ені. мм | 400 |
| Науа түрі | перфорацияланған |
| Биіктігі мм | 50 |
| Ұзындығы мм | 3000 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Өзгелері |
| Модель немесе орындау | Ықпалдастырылған ажыратпа |
| Тесілген бүйір қабырға | Иә |
| Тот баспайтын болат уландырғыш | Жоқ |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 1 |
| НАТО монтаждық саңылаулар | Иә |
| Материал | Болат |
| Тізбектің тұтастығын қамтамасыз етуге келеді | Иә |
| Түсі | Ашық-сұр |
| RAL түсінің нөмірі | 7047 |
| Үлкен нығайтылған орындау | Жоқ |
| Таразы. м п кг | 3.95 |
| Беттің қорғаныш жабындысы | Сендзимир әдісімен мырыштау |
| Монтаждау үшін негіздегі перфорация | Иә |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | П-тәрізді |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 400 мм |
| Қалыңдығы | 1 мм |
- Бағасы: 22 480,92 ₸

