Жарықдиодты шам ДБО 4013 18Вт 6500К IP20 600мм призма IEK

2 562 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDBO0-4013-18-6500-K01
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шамдар тұрмыстық және қоғамдық үй-жайларды ішкі жарықтандыруға арналған. Жарықдиодты технологияларды қолдану шамның 30 000 сағатқа дейінгі жұмыс уақытын қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
Болат корпус. Күңгірт диффузор. Жарықдиодты жарық көзі. Кронштейндердің көмегімен бетке ыңғайлы бекіту (жеткізу көлеміне кіреді). Бірегей дизайн.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Шам түрі | Жалпы жарықтандыру |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| шашыратқыш түрі | Призма |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Кернеу | 230 В |
| Қуат | 18 Вт |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қызмет мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 1500 лм |
| Максималды түсті температура | 6500 К |
| Жарық ағынының пульсациясы | 5 % |
| Түс беру индексі, кем емес | 70 |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 2 562 ₸





