Жарықдиодты шам ДСП 1426 50Вт 4000К IP65 1500мм IEK

45 740 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDSP0-1426-50-4000-K01
Жіберу 03 мамыр 2026ДСП шамдары шаң мен ылғалдың мөлшері жоғары қоғамдық, өндірістік және коммуналдық үй-жайларды жалпы жарықтандыруға арналған.
Жоғары жарық тиімділігі 120 лм/Вт. Жарық ағынының пульсациясы 5%-дан аз. Түсті көрсету индексі Ra>80. Толық электромагниттік үйлесімділік (ЕМС). Корпус пен плафонның материалы соққыға төзімді поликарбонат, механикалық әсерге төзімді. Өрт қауіпсіздігі талаптарына толық сәйкестік. ОТП шамдарын тиімді ауыстыру. Шамды пайдалану шығындарының төмендігі. IP65 қорғанысының жоғары дәрежесі және жұмыс температурасының кең диапазоны. Монтаждау тәсілдері: аспалы, төбелік, қабырғалық. Желіге қосылу мүмкіндігі (шлейфпен): 20Вт-30шт, 40Вт-15шт, 50Вт-12шт.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның түрі: | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Шамның негіз - ұстағышы: | Басқалар |
| Корпус материалы: | Поликарбонат |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы: | Поликарбонат |
| Кернеу түрі: | Айнымалы (AC) |
| Номиналды кернеу: | 230 Жылы |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі: | Жарықдиодты драйвер |
| Жарық ағынын таратушы: | Диффузиялық линза немесе панель |
| Жарықты бөлу: | Симметриялық (-тер) |
| Энергия тиімділігі сыныбы: | A+ |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP65 |
| Қорғау сыныбы: | II |
| Жүйенің максималды қуаты: | 50 Вт |
| Жарық ағыны: | 6000 лм |
| Түс температурасы: | 4000 К |
| Түстерді көрсету индексі - Ra: | 80-89 (1В сыныбы) |
| Қуат коэффициенті: | 0,9 |
| Ені: | 86.0 мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі: | 70.0 мм |
| Ұзындығы: | 1500 мм |
| Сымдардың түрі: | Өткізгіш сымдар үшін жарамды |
| Полюстер саны: | 1 |
| Өткізгіш қимасы: | 1,0...1,5 мм2 |
| Қосылу түрі немесе тәсілі: | Бұрандалы терминал |
| Шамның түрі: | Реңкі/диффузоры бар шам |
| Жарықтың түстілік санаты: | Бейтарап (суық-ақ) 3300-5300 К |
| Ток түрі: | Айнымалы |
| Номин жиілігі: | 50 Гц |
| Жұмыс температурасының диапазоны: | -25…+45 °C |
| Орнату өлшемі: | 1150 мм |
| Жұм кернеулерінің диапазоны: | 200...240 Жылы |
| Климаттық орындалуы: | ҰХЛ3.1 |
| Жарықдиодтар саны: | 264 |
| Жарық ағынының пульсациясының коэффициенті: | 5 пайыз |
| Жарық көзі: | Жарық диодтары SMD 2835 |
| Арнайы қолдану: | Басқалар |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі: | 100000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жарықтандыруды қолдану | Төмен жұмыс бөлмелерін жарықтандыру үшін, ТКШ үшін, Жұмыс орнын жарықтандыру үшін |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Жарықтандыру әдісі | Жалпы жарықтандыру |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Кернеу | 230 В |
| Жиілігі | 50 кГц |
| Қуат | 50 Вт |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Салмақ | 2000 г |
| Кепілдік мерзімі | 60 ай |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Шаңға төзімді қақпақ | Иә |
| Ұтқырлық бойынша жарықтандыру түрі | Стационарлық |
| Түсі | Ақ |
| Жарық көзі | SMD жарықдиодты блок |
| шашыратқыштың материалы | Поликарбонат |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 6000 лм |
| Максималды түсті температура | 4000 К |
| Минималды түсті температура | 4000 К |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Бас тартуға арналған жұмыс уақыты | 100000 сағат (сағ) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1500 мм |
- Бағасы: 45 740 ₸

