Жарықдиодты сызықты шам ДБО 5011 45Вт 6500К IP20 1500мм болат IEK

7 593 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDBO0-5011-45-6500-K01
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шамдар тұрмыстық және қоғамдық үй-жайларды ішкі жарықтандыруға арналған. Жарықдиодты технологияларды қолдану шамның 30 000 сағатқа дейінгі жұмыс уақытын қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
Болат немесе алюминий корпус. Күңгірт диффузор. Жарықдиодты жарық көзі. Кронштейндердің көмегімен бетке ыңғайлы бекіту (жеткізу көлеміне кіреді). Бірегей дизайн.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жақтау материалы | металл |
| Шам түрі | LED модулі |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Түсі | Ақ |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуат | 45 Вт |
| Жарық көзі | LED module |
| Жұмыс кернеуі (В) | 220-240 |
| Түс температурасы | 6500K |
| Жарық ағыны | 3400 лм |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1500 см |
| Негізгі | |
| Шамның түрі | Линейный |
- Бағасы: 7 593 ₸





