LED IEK үшін БАП40-1.0 апаттық қуат блогы

16 401,42 ₸
- Бар
- Коды:LLVPOD-EPK-40-1H
Авариялық қоректендіру блогы (ҚҚҚ) 230В желі күтпеген жерден өшіп қалған жағдайда үй-жайларды жарықдиодты шамдармен үздіксіз жарықтандыруды қамтамасыз етуге арналған. БАП40 әртүрлі конфигурациядағы жарықдиодты модульдерді - дискретті жарық диодтарынан жарықдиодты жолақтар мен тақталарға дейін қуаттандыруға мүмкіндік береді. Бұл "Армстронг", "DownLight", "Spotlight" типті жарықдиодты шамдарды, сондай-ақ қуаты 40 Вт-қа дейінгі әртүрлі мақсаттағы өнеркәсіптік шамдарды апаттық жарықтандыру шамдарына түрлендіру мүмкіндігін береді. Міндетті шарт драйверге қолжетімділіктің болуы болып табылады. IEK апаттық қуат блогы электронды балласттан (түрлендіргіштен), тығыздалған никель-кадмий батареясынан, электр желісінің қол жетімділігінің жарықдиодты индикаторынан және "СЫНАҚ" батырмасымен батареяны қайта зарядтаудан тұрады.
Әмбебап қосылу. Тұрақты кернеумен дискретті жарықдиодтардан бастап жарықдиодты диапазондарға және брендке қарамастан тақталарға дейінгі әртүрлі конфигурациядағы жарықдиодты модульдерді қуаттайды.
Техникалық сипаттамалар
| Қосылу схемасы: | Тұрақты/аралас әрекет |
| Шамның түрі: | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Қуат: | 1...40 Вт |
| Авариялық режимдегі жұмыс уақыты: | 1.0 сағ |
| Бақылау жабдығы: | ТЕСТ түймесі |
| Номиналды кернеу: | 230 Жылы |
| Жиілігі: | 50 Гц |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP20 |
| Жұмыс температурасының диапазоны: | -10...+50 °C |
| Блоктың габариттік өлшемдері ЛхШхВ: | 169х40х28,5 мм |
| Қосылған жарықдиодты модульдің қуаты: | 1...40 Вт |
| Қорғау сыныбы: | II |
| Аккумуляторлық батареяның номиналды кернеуі: | 6,0 Жылы |
| Аккумуляторлық батареяның сыйымдылығы: | 1.0 А сағ |
| Батареяның максималды қызмет ету мерзімі: | 24.0 сағ |
| Авариялық режимге ауысу уақыты: | 0,3 с |
| Климаттық орындалуы: | ӨХЛ4 |
| Өткізгіш қимасы: | 0,75 мм2 |
| Шығу кернеуі: | Тұрақты ток 20...70 В |
| Батарея түрі: | NiCD (никель-кадмий) батареясы |
| Қоректендірілетін құрылғы: | Жарықдиодты модуль |
| Номиналды жұмыс уақыты: | 1 сағ |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі: | 10 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жарықтандыруды қолдану | Резервтік жарықтандыру, Ішкі бөлмелер үшін, Қауіпсіздік жарығы, Эвакуациялық жарықтандыру |
| қуат алу түрі | аккумулятор |
| аккумулятор түрі | Ni-Cd |
| Кернеу | 230 В |
| Қуат | 40 Вт |
| Апаттық режимде жұмыс істеу уақыты | 1 сағат (сағ) |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қосымша сипаттамалары | |
| аккумуляторды зарядтау уақыты | 24 сағат (сағ) |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Қосымша жиынтық | |
| Қуат көзі | Иә |
- Бағасы: 16 401,42 ₸


