2хТ8 1200мм IP65 IEK жарықдиодты шамының астындағы шаң-ылғалдан қорғалған ДСП 2202 шамы

5 749,38 ₸
- Бар
- Коды:LDSP0-2202-2X120-K01
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Т8 жарықдиодты шамына арналған ДСП шамдары шаң мен ылғалдың мөлшері жоғары қоғамдық, өндірістік және коммуналдық үй-жайларды жалпы жарықтандыруға арналған.
Оларды тікелей төбеге немесе қабырғаларға орнатуға немесе аспаларға орнатуға болады.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- ОТП люминесцентті шамдарын тиімді ауыстыру.
- Монтаждаудың барлық тәсілдері: қабырғалық-төбелік үстеме, аспалы.
- Ауыстырылатын жарық көзі.
- Бұйым жиынтығындағы бекіту (тростарды қоспағанда).
- Үстіңгі бекітуге арналған болат кронштейндер - IP бұзбай орнату.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның түрі | Пластикалық шам |
| Жүйенің максималды қуаты, Вт | 18 |
| Жарық ағыны, лм | - |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP65 |
| Корпус материалы | ABS пластик |
| Корпустың түсі | Ашық сұр |
| Қосылу түрі немесе тәсілі | Бұрандалы терминал |
| Реңктің немесе диффузордың түсі | Жоқ |
| Ток түрі | Айнымалы |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Жұмыс температурасының диапазоны, °C | -25...40 |
| Орнату өлшемі, мм | 940 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ1 |
| Шамның ұзындығы, мм | 1200.0 |
| Плафонның суреті | Жолақтар |
| Арнайы қолдану | Басқалар |
| Монтаждау биіктігі/тереңдігі (ендірілген), мм | - |
| Түс температурасы, К | - |
| Қабырғаға монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Аспалы монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Төбеге орнату үшін жарамды | Иә |
| Кіріктірілген монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Үстеме монтаждау үшін - бетіне | Иә |
| Жарық желілерін ұйымдастыру үшін қолайлы | Иә |
| Мониторы бар жұмыс орны үшін қолайлы | Жоқ |
| Шамның түрі | Жарық диодты алмастырылмайтын |
| Жиынтықта шамдардан | Жоқ |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны | 2 |
| Шамның негіз - ұстағышы | G13 |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы | Полистирол |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Номиналды кернеу, В | 230 |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі | Талап етілмейді |
| Жиынтықта басқару блогы | Жоқ |
| Күңгірттеу функциясы жоқ | Жоқ |
| Жарық ағынын таратушы | Диффузиялық линза немесе панель |
| Жарық сәулесінің бұрышы | 180 |
| Қорғау сыныбы | II |
| Авариялық жарықтандыру үшін жарамды | Жоқ |
| Қозғалыс датчигімен | Жоқ |
| Қуаты, Вт шамдар үшін жарамды | - |
| Ені, мм | 125.0 |
| Биіктігі немесе тереңдігі, мм | 70.0 |
| Ұзындығы, мм | 1265 |
| Сыртқы диаметрі, мм | 125 |
| Полюстер саны | 1 |
| Өткізгіш қимасы, мм2 | 0,75...1,5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жарықтандыруды қолдану | Төмен жұмыс бөлмелерін жарықтандыру үшін, ТКШ үшін, Жұмыс орнын жарықтандыру үшін |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Шамдар саны | 2 д. (дана) |
| Жертөле | G13 |
| Кернеу | 230 В |
| Жиілігі | 50 кГц |
| Қуат | 36 Вт |
| Корпус материалы | Пластик, Оргшыны |
| Шаңға төзімді қақпақ | Иә |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Салмақ | 1 г |
| себу бұрышы | 180 град. |
| шашыратқыштың материалы | Линзаланған поликарбонат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1265 мм |
- Бағасы: 5 749,38 ₸


