БАП120 авариялық қоректендіру блогы LED IEK үшін 1 және 3 сағатқа біріктірілген

25 692 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LLVPOD-EPK-120-1H-3H
Жіберу 03 мамыр 2026Авариялық қоректендіру блогы (ҚҚҚ) 230В желі күтпеген жерден өшіп қалса немесе шекті мән төмендеген жағдайда үй-жайларды жарықдиодты шамдармен үздіксіз жарықтандыруды қамтамасыз етуге арналған. Арматураның қоректендіру схемасына кіріктіріледі.
Аккумулятордан жұмыс істеу уақыты блок корпусындағы қосқыш арқылы реттеледі. Кіріктірілген сенімді заманауи LIfepo4 батарея түрі. Ықшам өлшем және кірістірілген батарея арматураның ішіне кірістіруге немесе арматураның жанындағы төбеге/қабырғаға бекіту арқылы қосымша қораптарсыз BAP пайдалануға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Қосылу схемасы: | Тұрақты/тұрақсыз. режим |
| Шамның түрі: | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Қуат: | 2,5...5 Вт |
| Авариялық режимдегі жұмыс уақыты: | 1,5...3 сағ |
| Бақылау жабдығы: | ТЕСТ түймесі |
| Номиналды кернеу: | 230 Жылы |
| Жиілігі: | 50 Гц |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP20 |
| Жұмыс температурасының диапазоны: | 0…+45 °C |
| Блоктың габариттік өлшемдері ЛхШхВ: | 250х60х32 мм |
| Қосылған жарықдиодты модульдің қуаты: | 120 Вт |
| Қорғау сыныбы: | II |
| Аккумуляторлық батареяның номиналды кернеуі: | 6,4 Жылы |
| Аккумуляторлық батареяның сыйымдылығы: | 1.5 А с |
| Батареяның максималды қызмет ету мерзімі: | 24.0 сағ |
| Авариялық режимге ауысу уақыты: | 0,3 с |
| Климаттық орындалуы: | ӨХЛ4 |
| Өткізгіш қимасы: | 2,5 мм2 |
| Шығу кернеуі: | 50...160 Жылы |
| Батарея түрі: | LIfepo4 батареясы (литий темір фосфаты) |
| Номиналды жұмыс уақыты: | 3 сағ |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі: | 50000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 4 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Кепілдік мерзімі | 48 ай |
| қуат алу түрі | аккумулятор |
| Жұмыс режимі | Төтенше жағдай |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Жарықтандыруды қолдану | Ішкі бөлмелер үшін, сыртқы жарықтандыруға арналған, Қауіпсіздік жарығы, Эвакуациялық жарықтандыру, Резервтік жарықтандыру |
| Апаттық режимде жұмыс істеу уақыты | 1 сағат (сағ) |
| Қосымша сипаттамалары | |
| аккумуляторды зарядтау уақыты | 24 сағат (сағ) |
- Бағасы: 25 692 ₸

