Жарықдиодты шам T8 сызықты 18Вт 230В 4000К G13 IEK.

851,76 ₸
- Бар
- Коды:LLE-T8-18-230-40-G13
IEK жарықдиодты шамдары заманауи жарық көздері болып табылады және жарықтандыру құрылғыларында GU5.3, GU10 негізі бар галогендік шамдарға және E14, E27 негізі бар қыздыру шамдарына балама ретінде қолданылады. жарық көздері. Жарықдиодты шамдар өнеркәсіптік, коммерциялық және тұрмыстық мақсаттағы объектілерді сыртқы және ішкі жарықтандыруға арналған жарықтандыру құрылғыларында пайдалануға арналған. Кеден одағының Техникалық регламенттерінің КО ТР 004/2011, КО ТР 020/2011, МЭК 62560, Ресей Федерациясы Үкіметінің 10.11.2017 жылғы No 1356 қаулыларының талаптарына сәйкес келеді.
Қызмет ету мерзімі қыздыру және галогендік шамдарға қарағанда ондаған есе көп. Қуатты тұтыну басқа шамдарға қарағанда бірнеше есе төмен, электр энергиясын 86%-ға дейін үнемдейді. Қыздыру және галогендік шамдарға қарағанда айтарлықтай аз жылу бөледі. Электромагниттік үйлесімділік нормаларына сәйкес келеді. Құрамында сынап жоқ және арнайы кәдеге жаратуды қажет етпейді. Олар бірден дерлік жанады және максималды жарықтылыққа тез жетеді. Қызмет ету мерзімі ішінде тұрақты жарық ағыны.
Техникалық сипаттамалар
| Жарық көзінің түрі: | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Шамның немесе лампаның пішіні: | Құбырлы (T типі) |
| Шамның қуаты: | 18.0 Вт |
| Ірге: | G13 |
| Жарықтың түстілік санаты: | Бейтарап (суық-ақ) 3300-5300 К |
| Номиналды кернеу: | 230 Жылы |
| Кернеу түрі: | Айнымалы (AC) |
| Жұм кернеулерінің диапазоны: | 175...250 Жылы |
| Түстерді көрсету индексі - Ra: | 80-89 (1В сыныбы) |
| Шыны ыдыстың түрі: | Күңгірт (-тер) |
| Түсі: | Ақ |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP20 |
| Энергия тиімділігі сыныбы: | A+ |
| Диаметрі: | 25 мм |
| Ұзындығы: | 1198 мм |
| Жарық қарқындылығы: | - кқ |
| Флуоресцентті шамның баламасы: | 36 Вт |
| Жарық ағыны: | 1620 лм |
| Орташа номиналды қызмет ету мерзімі: | 30000 сағ |
| Түс температурасы: | 4000 К |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі: | 30000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Шамның пішіні | Түтік |
| Жарықдиодты түс | Ақ |
| Жертөле түрі | Түйреуіш |
| Жертөле | G13 |
| Қуат | 18 Вт |
| Минималды жұмыс кернеуі | 165 В |
| Максималды жұмыс кернеуі | 265 В |
| Кернеу | 230 В |
| Жарқырау түсі | Жылы ақ |
| Минималды түсті температура | 4000 К |
| Максималды түсті температура | 4000 К |
| Шамдардың қызмет ету мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 1620 лм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1198 мм |
- Бағасы: 851,76 ₸

