Жарықдиодты шам T8 сызықты 600мм 10Вт 230В 6500К G13 IEK.

779 ₸
- Бар
- Коды:LLE-T8-10-230-65-G13
IEK жарықдиодты шамдары заманауи жарық көздері болып табылады және жарықтандыру құрылғыларында GU5.3, GU10 негізі бар галогендік шамдарға және E14, E27 негізі бар қыздыру шамдарына балама ретінде қолданылады. жарық көздері. Жарықдиодты шамдар өнеркәсіптік, коммерциялық және тұрмыстық мақсаттағы объектілерді сыртқы және ішкі жарықтандыруға арналған жарықтандыру құрылғыларында пайдалануға арналған. Кеден одағының Техникалық регламенттерінің КО ТР 004/2011, КО ТР 020/2011, МЭК 62560, Ресей Федерациясы Үкіметінің 10.11.2017 жылғы No 1356 қаулыларының талаптарына сәйкес келеді.
Қызмет ету мерзімі қыздыру және галогендік шамдарға қарағанда ондаған есе көп. Қуатты тұтыну басқа шамдарға қарағанда бірнеше есе төмен, электр энергиясын 86%-ға дейін үнемдейді. Қыздыру және галогендік шамдарға қарағанда айтарлықтай аз жылу бөледі. Электромагниттік үйлесімділік нормаларына сәйкес келеді. Құрамында сынап жоқ және арнайы кәдеге жаратуды қажет етпейді. Олар бірден дерлік жанады және максималды жарықтылыққа тез жетеді. Қызмет ету мерзімі ішінде тұрақты жарық ағыны.
Техникалық сипаттамалар
| Жарық көзінің түрі: | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Шамның немесе лампаның пішіні: | Құбырлы (T типі) |
| Шамның қуаты: | 10.0 Вт |
| Ірге: | G13 |
| Жарықтың түстілік санаты: | Күндізгі суық >5300 К |
| Номиналды кернеу: | 230 Жылы |
| Кернеу түрі: | Айнымалы (AC) |
| Жұм кернеулерінің диапазоны: | 175...250 Жылы |
| Түстерді көрсету индексі - Ra: | 80-89 (1В сыныбы) |
| Шыны ыдыстың түрі: | Күңгірт (-тер) |
| Түсі: | Ақ |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP20 |
| Энергия тиімділігі сыныбы: | A+ |
| Диаметрі: | 25 мм |
| Ұзындығы: | 589 мм |
| Жарық қарқындылығы: | - кқ |
| Флуоресцентті шамның баламасы: | 18 Вт |
| Жарық ағыны: | 900 лм |
| Орташа номиналды қызмет ету мерзімі: | 30000 сағ |
| Түс температурасы: | 6500 К |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі: | 30000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Шамның пішіні | Түтік |
| Жертөле түрі | Түйреуіш |
| Қуат | 10 Вт |
| Жертөле | G13 |
| Минималды жұмыс кернеуі | 165 В |
| Максималды жұмыс кернеуі | 265 В |
| Кернеу | 230 В |
| Максималды түсті температура | 6500 К |
| Жарқырау түсі | Жылы ақ |
| Жарықдиодты түс | Ақ |
| Шамдардың қызмет ету мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Минималды түсті температура | 6500 К |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 598 мм |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 900 лм |
- Бағасы: 779 ₸

