Жарықдиодты шам ДПБ MOON 32Вт IP20 6000К шеңбер ақ LEDAR

3 815,28 ₸
- Бар
- Коды:MOON-32W-6000K-001
ДПБ MOON шамы сауда, кеңсе және әкімшілік мақсаттағы үй-жайларда, тұрғын үй-жайларда орнатуға арналған.
Төбенің біркелкі жарықтандырылуын және бөлменің кез келген стиліне сәйкес келетін төбенің органикалық дизайнын қамтамасыз ету үшін арнайы линзасы бар үстіңгі жарықдиодты шам (қабырға, төбе). LEDAR® тауар белгісінің MOON сериялы ДПБ типті жарықдиодты шамдары жиілігі 50 Гц кернеуі 230 В айнымалы токтың бір фазалы желілерінде жұмыс істеуге арналған.
Шамдар АЭС шамдарының орнын басады және тұрғын, қоғамдық және өндірістік үй-жайларды ішкі жарықтандыру үшін қолданылады.
Қауіпсіздік талаптарына сәйкес арматуралар Кеден одағының ТР КО 004/2011 техникалық регламентінің талаптарына сәйкес келеді.
Электромагниттік үйлесімділік талаптарына сәйкес арматура Кеден одағының КО ТР 020/2011 техникалық регламентіне сәйкес келеді.
Сипаттамалары
Жарқырау түсі: күндізгі ақ
Кепілдік мерзімі, ай: 12
Диаметрі, см: 37,5
Шамның түрі: тұрмыстық үстеме шамдар
Ұзындығы, см: 37,5
Шамның түрі: LED
Ені, см: 37,5
Күңгірттеу: Жоқ
Шамдардың қуаты, Вт: 32
Жарық ағыны, Лм: 2080
Қызмет ету мерзімі, ай: 120
Кернеу, В: 230
Жұмыс температурасының диапазоны: -20+50
Монтаждау тәсілі: жүкқұжат
Қорғау дәрежесі, IP: 20
Салмағы, кг.: 0.82
Корпустың түсі: ақ
Көлемі, м3: 0.01233
Диффузордың материалы: металл
Корпус материалы: пластик
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ledel |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Шам түрі | Жалпы жарықтандыру |
| Пішін | Дөңгелек |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Жарқырау түсі | Ақ |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Корпус материалы | Металл, Пластик |
| Кернеу | 230 В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қуат | 32 Вт |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Салмақ | 0.8 г |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жарық көзі | LED module |
| Стиль исполнения | MOON |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 2080 лм |
| Максималды түсті температура | 6000 К |
| Жарық шығару бұрышы | 120 град. |
| Өлшемдері | |
| Диаметрі | 375 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
- Бағасы: 3 815,28 ₸

