Кабель-арна 20х10 ақ (96м/қаптама) ELECOR IEK

316 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CKK10-020-010-1-K01
Жіберу 18 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кабель-арна магистральды ЭЛЕКОР қақпағы бар.
Әр түрлі типтегі кабельдерді эстетикалық төсеуге, оларды механикалық зақымданудан қорғауға арналған, электр қондырғыларын KMKU типті көтергіш қораптарға орнату мүмкіндігі бар.
Қос құлыппен, қорап негізінің бүкіл ұзындығы бойынша 200 мм қадаммен перфорациясы бар ұзындығы 2 метр кесінділерде шығарылады.
Материал: ПВХ (материал МЕМСТ 28779-90 бойынша FV(ПВ)0 класына (санатына) сәйкес келеді).

Артықшылықтары
- Өте жоғары иілгіштік.
- Электр қауіпсіздігін қамтамасыз ету (электр сымдарын қосымша оқшаулау).
- Сымдарды механикалық зақымданудан қорғау.
- Қысқа тұйықталу кезінде ықтимал өртті болдырмау.
- Сымдарға рұқсатсыз кіруді шектеу.
- Ғимараттарды салу және қайта құру кезінде электр сымдарын орнатуды жеңілдету.
- Авариялық жағдайда сымдарға жылдам қол жеткізуді қамтамасыз ету.
- Сымдарды жылдам жаңарту және толықтыру мүмкіндігі.
Техникалық сипаттамалар
| Түсі | Таза ақ |
| Ені, мм | 20 |
| Биіктігі, мм | 10 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Басқалар |
| Аралық-бөлгіштер бекеттерінің саны | 0 |
| Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Материалдың түрі немесе маркасы | ПВХ (ПВХ) |
| Материал | Пластик |
| Ұзындығы, мм | 2000 |
| RAL түсінің нөмірі | 9010 |
| Бекіту тәсілі немесе түрі | Негізінде перфорация |
| Қақпақ түрі | Алмалы-салмалы |
| Пайдалы қима, мм2 | 131 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| Түсі | Ақ |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Биіктігі | 10 мм |
| Ені | 20 мм |
| Негізгі | |
| Пайдалы қима | 131 мм.ш.м |
| Жүйе түрі | Кабель-арна |
- Бағасы: 316 ₸/м

