Магистральдық кабель-канал 60х40 ЭЛЕКОР IEK

1 754 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CKK10-060-040-1-K01-018
Жіберу 13 сәуір 2026ELEKOR сериялы магистральдық кабельдік каналдар кеңсе және тұрғын үй-жайларда, өндірістік және әкімшілік ғимараттарда, медициналық және балалар мекемелерінде құрылыс немесе қайта құру кезінде ашық типтегі ақпараттық, қуатты және төмен токты электр байланыстарын тартуға арналған. .
ELECOR сериясының кабель-арналары ТШ талаптарына сәйкес келеді 27.33.14-004-83135016-2017.
Артықшылықтары:
• Кабель-арна негізіне салынған перфорация өздігінен бұрап тұратын бұрандалар мен дюбель-шегелерге бекітудің ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.
• Кабель-арна негізіндегі кедір-бұдыр кедір-бұдыр бетті жасайды және сұйық шегелерге ыңғайлы және берік бекітуді қамтамасыз етеді.
• Соққыға төзімділіктің арнайы модификаторлары кабель-арнаға қосымша беріктік береді.
• Тегіс жылтыр қабат кабель-арнаны ластануға төзімді етеді және эстетикалық көрініс береді.
• Оптикалық тұрақтандырғыштарды қосу есебінен кабель-арнаның таза ақ түсі.
• Кабель-каналдар электр қауіпсіздігін қамтамасыз етеді (электр сымдарын қосымша оқшаулау), механикалық зақымданудан қорғайды.
• Қысқа тұйықталу кезінде өрттің туындауын болдырмау.
• Ғимараттарды салу және қайта құру кезінде электр сымдарын орнатуды жеңілдету.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі: | 40 мм |
| Ені: | 60 мм |
| Ұзындығы: | 2000 мм |
| Пайдалы қима: | 2047 мм2 |
| Материал: | Пластик |
| Материалдың түрі немесе маркасы: | ПВХ (ПВХ) |
| Беттің қорғаныш жабыны: | Басқалар |
| Түсі: | Таза ақ |
| RAL түсінің нөмірі: | 9003 |
| Бекіту тәсілі немесе түрі: | Негізінде перфорация |
| Қақпақ түрі: | Алмалы-салмалы |
| Монтаждау температурасы: | -15...+60 °C |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі: | 25 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 2 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Түсі | Ақ |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 60 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Орнату нұсқасы | Қабырғалық |
| Негізгі | |
| Пайдалы қима | 2047 мм.ш.м |
- Бағасы: 1 754 ₸/м

