Тесілген науа 100х200х3000 IEK

21 367,08 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP10-100-200-3
Жіберу 04 сәуір 2026Перфорацияланған илемдеу науалары IEK компаниялар тобының металл кабельді тасымалдау жүйелерінің бөлігі болып табылады. Кернеуі 1000 В дейінгі қуатты және төмен токты кабельдерді төсеуге және қорғауға арналған. Қақпақпен бірге пайдаланған кезде кабельді сыртқы әсерлерден, шаңнан және ылғалдан барынша қорғауды қамтамасыз етеді. Орындалуына байланысты науалар қоғамдық, өндірістік ғимараттардың, құрылыстардың және бөлшек сауда объектілерінің ішінде де, сондай-ақ шатыр астындағы үй-жайлардың сыртында, ашық ауада, сондай-ақ ылғалдылығы жоғары үй-жайларда қолданылуы мүмкін.
Прокатталған перфорацияланған IEK науалары конвейер әдісімен немесе дайын өнімді мырыш балқымасына батыру арқылы мырышталған суықтай илектелген болаттан жасалған.
IEK прокат науасы жүйесі жолдың бағытын өзгертуге арналған түзу элементтер мен керек-жарақтардан, сондай-ақ әртүрлі өлшемдегі қақпақтар мен қосқыш элементтерден тұрады.
Қауіпсіздік талаптарына сәйкес өнім IEC 61537 стандартына сәйкес келеді.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі: | 100 мм |
| Ені: | 200 мм |
| Ұзындығы: | 3000 мм |
| Материалдың қалыңдығы: | 0,8 мм |
| Науа түрі: | Тесілген |
| Беттің қорғаныш жабыны: | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Үлгі немесе орындау: | Біріктірілген қосқыш |
| Материал: | Болат |
| Материалдың түрі немесе маркасы: | Мырышталған болат |
| Түсі: | Ашық сұр |
| RAL түсінің нөмірі: | 7047 |
| Салмақ: | бір метрге 2,52 кг |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі: | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 100 мм |
| Ені | 200 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
- Бағасы: 21 367,08 ₸/м

