Бөлгіш бөлгіш h=100мм L3000 IEK

2 746 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLM50D-RP-100-30
Жіберу 18 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бөлгіш қалқа кедергілерді болдырмау үшін бір науаға әртүрлі типтегі сымдарды (ақпараттық және қуат) орнатқан жағдайда науаны екі немесе одан да көп бөлікке бөлуге қызмет етеді. Металл науаларға арналған бөлгіш қалқа Сенжимир әдісімен (мырыштың қорғаныш қабаты 10-20 мкм) ыстықтай мырышталатын болаттан жасалған.
Мырыш жабынының қалыңдығы 10 мкм кем емес. Қалқаның ұштарында өткір жиектердің болмауы. IEK баспалдақтарымен және жапырақ науаларымен толық үйлесімді. Қаптаманың ыңғайлы еселігі.
Техникалық сипаттамалар
| Қалқаның биіктігі: | 95 мм |
| Ұзындығы: | 2963 мм |
| Беттің қорғаныш жабыны: | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Негіздің ені: | 25 мм |
| Металдың қалыңдығы: | 0,8 мм |
| Үлгі немесе орындау: | L-профиль |
| Бекіту тәсілі немесе түрі: | Бұрандалы |
| Материал: | Болат |
| Түсі: | Сұр |
| Салмақ: | 2,33 келі |
| Материалдың түрі немесе маркасы: | Мырышталған болат |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі: | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Түсі | Сұр |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 100 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кабельдік науаға арналған керек-жарақтардың түрлері | Перегородки разделительные |
- Бағасы: 2 746 ₸/м


