ESCA Бұрылыс 90град 100х200мм IEK

7 112,70 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP2P-100-200
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
90° бұрылыс кабельдік трассаның 90° көлденең бұрылысын ұйымдастыруға қызмет етеді. Бұл аксессуар қақпақпен бірге жеткізіледі. Металл науаларға арналған барлық керек-жарақтар Сенжимир әдісімен (мырыштың қорғаныш қабаты 10-20 мкм) ыстықтай мырышталған болаттан жасалған.
Аксессуарлардың кең ассортименті кез келген қиындық дәрежесіндегі кабельдік трассаны жобалауға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі: | 100 мм |
| Ені: | 200 мм |
| Ауытқу - бұрыш: | 90 |
| Беттің қорғаныш жабыны: | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Металдың қалыңдығы: | 0.8 мм |
| Бағытты өзгерту: | Көлденең (-тер) |
| Үлгі немесе орындау: | Біріктірілген қосқыш |
| Материал: | Болат |
| Түсі: | Ашық сұр |
| RAL түсінің нөмірі: | 7047 |
| Салмақ: | 1,22 келі |
| Ұзындығы: | 350 мм |
| Материалдың түрі немесе маркасы: | Мырышталған болат |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі: | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 100 мм |
| Ені | 200 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Орнату нұсқасы | Қабырғалық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кабельдік науаға арналған керек-жарақтардың түрлері | 90 градусқа бұрылыстар. көлденең |
| Мырыштау түрі | Мырышталған болат |
| Жүйе түрі | 90 градусқа бұрылыстар. көлденең |
- Бағасы: 7 112,70 ₸

