Қабырғалық кронштейн негізі 200 мм IEK

2 078 ₸
- 1 дана бар
- Коды:CLP1CW-200-1
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл науаларға арналған аспа жүйелері металл науаларды (прокат немесе сым) ғимарат элементтеріне (төбе, қабырғалар, еден) орнатуға арналған. Қабырғаға орнатылатын кронштейн науаны қабырғаға бекіту үшін қолданылады.
Аспа жүйесі элементтерінің конструкциясы ең алдымен монтаждаудың ыңғайлылығы мен жылдамдығына бағытталған.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі: | 112 мм |
| Ені: | 30 мм |
| Ұзындығы: | 220 мм |
| Ені бар науа үшін жарамды: | 200 мм |
| Жұмыс жүктемесі: | 1430 Н |
| Үлгі немесе орындау: | Қабырғаға және/немесе профильге бекітуге арналған консоль |
| Материалдың түрі немесе маркасы: | Мырышталған болат |
| Беттің қорғаныш жабыны: | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Материал: | Болат |
| Түсі: | Ақ |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі: | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Түсі | Ақ |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 112 мм |
| Ені | 30 мм |
| Ұзындығы | 220 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жүйе түрі | Қабырғаға орнатылатын кронштейн |
- Бағасы: 2 078 ₸

