Басқару жәшігі Я5435-3074 10А "QF реверсі жоқ екі фидер авто."IP31 ЩМП1 IEK" режимі

97 360 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YA50-54353074
Жіберу 06 сәуір 2026Я5000 IEK типті басқару қораптары қуаты 75 кВТ-қа дейінгі тиін торы бар, ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді және қайталанатын-қысқа мерзімді режимдерде жұмыс істейтін индукциялық электр қозғалтқыштарын жергілікті, қашықтықтан және автоматты басқаруға арналған.
Я5000 басқару жәшіктері IP31 қорғаныс дәрежесімен дайындалады.
Жәшіктер белгіленуіне және үлгілік индексіне байланысты жинақталады: автоматты ажыратқыштармен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық сигналдық арматурамен және басқару аппаратурасымен (түймелермен, ажыратқыштармен). Негізгі тізбектің номиналды кернеуі – 400 В. Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230 В.
Біздің артықшылықтарымыз
- Зауыттық корпустар IEK
- Жоғары сапалы сыртқы жабын және жақсартылған коррозияға төзімділік
- Тек ресми өндірушілердің жиынтықтауыштары
- ТЖҚ-ға 1 жыл кепілдік
- Кабель және шиналар МЕМСТ
- Жоғары технологиялылық
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаттары
- Өндірушілерден аккредитацияның болуы
- Кез келген шешімге өзгерістер енгізу мүмкіндігі
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және регламенттеуші құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Фазалар саны | 3 |
| Корпус материалы | Болат |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Номин құл кернеу | 400/230 Жылы |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Қалқанның номиналды тогы | 10 А |
| Үлгі немесе орындау | Аспалы |
| Басқарылатын қозғалтқыштың түрі | Қайтымды қозғалтқыштарды басқару |
| Құрылымдық ерекшеліктері | Әрбір фидерге автоматты ажыратқыш жоқ |
| Фидерлер саны | Автоматты режимі бар екі фидерлі |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 10 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Жерге тұйықталған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 395 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
- Бағасы: 97 360 ₸

