Баспалдақ науасы 80х400х3000-1.2 IEK

9 606 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLM40-080-400-3-120
Жіберу 03 мамыр 2026Мырышпен қапталған болаттан жасалған баспалдақтардың металл науалары өнеркәсіптік және азаматтық нысандарда ашық электр сымдары мен ашық кабель желілерін төсеу кезінде сымдар мен кабельдерді төсеу үшін трассаларды орнатуда қолданылады. Баспалдақ науалары үздіксіз мырыштау қондырғыларында (МЕМСТ 14918-80) ыстық мырышталған, суықтай илектелген болаттан жасалған.
Баспалдақ науаларының жоғары көтергіштігі 600 кг/м-ден астам жүктемесі бар ауыр кабельдік желілерді төсеуге мүмкіндік береді. Металл баспалдақ науалары арқылы кабельдік желілерді төсеудің ашық әдісі электрлік және төмен токты жүйені одан әрі күтіп ұстауды және дамытуды жеңілдетеді. Әмбебап "ер-әйел" қосқышы жаңа симметриялы конструкцияның арқасында кабельдік трассаны тікелей бойлық ұшынан ұшына дейін, сондай-ақ бүйірінен қабаттасып орнатуға мүмкіндік береді. Құлыптың құбырлы пішіні IEK науаларының беріктік сипаттамаларын айтарлықтай жақсартады. Науалар мен керек-жарақтардың стандартты өлшемдерінің ассортименті науалардың әртүрлі түрлерін пайдалана отырып, кез келген қиындық дәрежесіндегі кабельдік жолды жобалауға мүмкіндік береді. Баспалдақ науаларының сынақтары жоғары отқа төзімділікті және өрт жағдайында барлық сипаттамалардың сақталуын көрсетті.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі: | 80 мм |
| Ені: | 400 мм |
| Ұзындығы: | 3000 мм |
| Металдың қалыңдығы: | 1,2 мм |
| Беттің қорғаныш жабыны: | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Сатының түрі: | Перфорацияланған профиль |
| Қадамды бекіту: | Дәнекерленген |
| Бүйірлік профиль түрі: | Профиль (ашық) |
| Материал: | Болат |
| Түсі: | Ашық сұр |
| RAL түсінің нөмірі: | 7047 |
| Материалдың түрі немесе маркасы: | Мырышталған болат |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі: | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Құрылыс түрі | Баспалдақ |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 80 мм |
| Ені | 400 мм |
| Қалыңдығы | 1.2 мм |
- Бағасы: 9 606 ₸/м

