Жарықдиодты шам ДСП 1425 40Вт 4000К IP65 1200мм IEK

37 112 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDSP0-1425-40-4000-K01
Жіберу 13 сәуір 2026ДСП шамдары шаң мен ылғалдың мөлшері жоғары қоғамдық, өндірістік және коммуналдық үй-жайларды жалпы жарықтандыруға арналған.
ОТП шамдарын тиімді ауыстыру. Толық электромагниттік үйлесімділік (ЕМС) және өрт қауіпсіздігі талаптарына сәйкестік Арматураны пайдалану шығындарының төмендігі. Қорғаныстың жоғары дәрежесі және жұмыс температурасының кең диапазоны. Корпус пен плафонның материалы соққыға төзімді поликарбонат, механикалық әсерге төзімді. Желіге қосылу мүмкіндігі (шлейфпен): 20Вт - 30шт, 40Вт - 15шт, 50Вт - 12шт. Монтаждау тәсілдері: аспалы, төбелік, қабырғалық.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның түрі: | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Шамның негіз - ұстағышы: | Басқалар |
| Корпус материалы: | Поликарбонат |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы: | Поликарбонат |
| Кернеу түрі: | Айнымалы (AC) |
| Номиналды кернеу: | 230 Жылы |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі: | Жарықдиодты драйвер |
| Жарық ағынын таратушы: | Диффузиялық линза немесе панель |
| Жарықты бөлу: | Симметриялық (-тер) |
| Энергия тиімділігі сыныбы: | A+ |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP65 |
| Қорғау сыныбы: | II |
| Жүйенің максималды қуаты: | 40 Вт |
| Жарық ағыны: | 4800 лм |
| Түс температурасы: | 4000 К |
| Түстерді көрсету индексі - Ra: | 80-89 (1В сыныбы) |
| Қуат коэффициенті: | 0,9 |
| Ені: | 86.0 мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі: | 70.0 мм |
| Ұзындығы: | 1200 мм |
| Сымдардың түрі: | Өткізгіш сымдар үшін жарамды |
| Полюстер саны: | 1 |
| Өткізгіш қимасы: | 1,0...1,5 мм2 |
| Қосылу түрі немесе тәсілі: | Бұрандалы терминал |
| Шамның түрі: | Реңкі/диффузоры бар шам |
| Жарықтың түстілік санаты: | Күндізгі суық >5300 К |
| Ток түрі: | Айнымалы |
| Номин жиілігі: | 50 Гц |
| Жұмыс температурасының диапазоны: | -25…+45 °C |
| Орнату өлшемі: | 850 мм |
| Жұм кернеулерінің диапазоны: | 200...240 Жылы |
| Жарық қарқындылығы қисығының түрі: | Д |
| Климаттық орындалуы: | ҰХЛ3.1 |
| Жарықдиодтар саны: | 216 |
| Жарық ағынының пульсациясының коэффициенті: | 5 пайыз |
| Жарық көзі: | Жарық диодтары SMD 2835 |
| Габариттік жарықтық: | 12893 кд/м2 |
| Жарықты тарату класы: | Б |
| Іске қосу тогы: | 0,202 А |
| Іске қосу токтарының ұзақтығы: | 27 мкс |
| Арнайы қолдану: | Басқалар |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі: | 100000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жарықтандыруды қолдану | Төмен жұмыс бөлмелерін жарықтандыру үшін, ТКШ үшін, Жұмыс орнын жарықтандыру үшін |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Ұтқырлық бойынша жарықтандыру түрі | Стационарлық |
| Жарықтандыру әдісі | Жалпы жарықтандыру |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Жиілігі | 50 кГц |
| Қуат | 40 Вт |
| Қуат коэффициенті м | 0.9 |
| Шаңға төзімді қақпақ | Иә |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Салмақ | 1720 г |
| Жарық көзі | SMD жарықдиодты блок |
| шашыратқыштың материалы | Поликарбонат |
| Түсі | Ақ |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 4800 лм |
| Минималды түсті температура | 3300 К |
| Максималды түсті температура | 5300 К |
| Жарық ағынының пульсациясы | 5 % |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 86 мм |
| Биіктігі | 70 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Бас тартуға арналған жұмыс уақыты | 100000 сағат (сағ) |
- Бағасы: 37 112 ₸

