Жарықдиодты шам ДСП 1312 48Вт 4000К IP65 ақ пластик IEK

10 563 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDSP0-1312-48-4000-K01
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ДСП сериялы шамдар қолданылады:
- пайдалану жағдайлары ауыр өндірістік және қоғамдық үй-жайларды жарықтандыру үшін (метро станциялары, жерасты өткелдері, өндірістік шеберханалар немесе қоймалар);
- ылғалдылығы мен шаңы жоғары бөлмелерді жарықтандыру үшін: жертөлелерде, кір жуатын бөлмелерде, гараждарда, автотұрақтарда, шеберханаларда, қосалқы бөлмелерде және т.б.;
- сыртқы құрылыс және өндірістік алаңдарда сыртқы жарықтандыруға арналған.
Техникалық сипаттамалары бойынша арматура IEC 60598-1-2-1 стандартына сәйкес келеді.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Ықшам габариттер және ықшам сыртқы түрі.
- Шамның корпусы мен диффузоры толық герметикалығын қамтамасыз ете отырып, жоғары сапалы поликарбонаттан жасалған.
- Жарықтың жоғары тиімділігі: 100 лм/Вт құрайды.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның түрі | Пластикалық шам |
| Жүйенің максималды қуаты, Вт | 48 |
| Жарық ағыны, лм | 4800 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP65 |
| Корпус материалы | Поликарбонат |
| Жұм кернеулерінің диапазоны, В | 198...261 |
| Шекті температура, °C | -25...45 |
| Қуат коэффициенті | ≥ 0,9 |
| Авариялық жарықтандыру үшін жарамды | Жоқ |
| Қозғалыс датчигімен | Жоқ |
| Жарықтандыру датчигімен | Жоқ |
| Қуаты, Вт шамдар үшін жарамды | - |
| Жарықтың түстік белгіленуі | Ақ |
| Түстерді көрсету индексі - Ra | 80-89 (1В сыныбы) |
| Қуат коэффициенті | ≥ 0,9 |
| Ені, мм | 53.0 |
| Биіктігі немесе тереңдігі, мм | 35.0 |
| Ұзындығы, мм | 1500 |
| Сыртқы диаметрі, мм | - |
| Полюстер саны | 1 |
| Жарықтың түстілік санаты | Бейтарап (суық-ақ) 3300-5300 К |
| Ток түрі | Айнымалы |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Жұмыс температурасының диапазоны, °C | -25...45 |
| Жарық ағынының пульсациясының коэффициенті, пайыз | ≤ 9 |
| Арнайы қолдану | Басқалар |
| Монтаждау биіктігі/тереңдігі (ендірілген), мм | - |
| Түс температурасы, К | 4000 |
| Қабырғаға монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Аспалы монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Төбеге орнату үшін жарамды | Иә |
| Кіріктірілген монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Үстеме монтаждау үшін - бетіне | Иә |
| Жарық желілерін ұйымдастыру үшін қолайлы | Иә |
| Мониторы бар жұмыс орны үшін қолайлы | Жоқ |
| Шамның түрі | Жарық диодты алмастырылмайтын |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны | - |
| Шамның негіз - ұстағышы | Басқалар |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы | Поликарбонат |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Номиналды кернеу, В | 230 |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі | Жарықдиодты драйвер |
| Жиынтықта басқару блогы | Жоқ |
| Күңгірттеу функциясы жоқ | Жоқ |
| Жарық ағынын таратушы | Диффузиялық линза немесе панель |
| Жарықты бөлу | Симметриялық (-тер) |
| Жарық ағынының шығысы | Шашыраңқы/шағылысқан |
| Кіріктірілген шамның энергия тиімділігі сыныбы | A++, A+, A (LED) |
| Энергия тиімділігі сыныбы | A+ |
| Қорғау сыныбы | II |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жарықтандыруды қолдану | Жұмыс орнын жарықтандыру үшін, ТКШ үшін, Төмен жұмыс бөлмелерін жарықтандыру үшін |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Ұтқырлық бойынша жарықтандыру түрі | Стационарлық |
| Жарықтандыру әдісі | Жалпы жарықтандыру |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Кернеу | 230 В |
| Қуат | 48 Вт |
| Корпус материалы | Пластик |
| Шаңға төзімді қақпақ | Иә |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Кепілдік мерзімі | 60 ай |
| Түсі | Ақ |
| Жарық көзі | SMD жарықдиодты блок |
| шашыратқыштың материалы | Поликарбонат |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 4800 лм |
| Минималды түсті температура | 3300 К |
| Максималды түсті температура | 4000 К |
| Жарық ағынының пульсациясы | 9 % |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Ені | 53 мм |
| Биіктігі | 35 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Бас тартуға арналған жұмыс уақыты | 100000 сағат (сағ) |
- Бағасы: 10 563 ₸






