Жарықтандыруды басқару қорабы ЯУО9602-3274 16А IP31 фотореле IEK

59 725 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YAUO-96023274
Жіберу 05 сәуір 2026ЯУО жарықтандыруды басқару қораптары өндірістік ғимараттардың, құрылыстардың, кез келген жарықтандыру көздері бар кез келген объектілердің аумақтарының жарықтандыру желілері мен қондырғыларын автоматты, жергілікті, қолмен немесе қашықтан (диспетчерлік пункттен) басқаруға арналған.
Жарықтандыруды басқару жәшіктері үлкен функционалдылыққа ие және қамтамасыз етеді:
- жарықтандырудың белгіленген деңгейіне жеткенде жарықтандыру қондырғысын фотодатчик сигналынан қосу және ажырату;
- режимдер бағдарламашысы белгілеген бағдарламалар бойынша жарықтандыру қондырғысын белгілі бір уақыт аралығында (мысалы, цех жұмысындағы технологиялық үзілістер кезінде) өшіру және қосу;
- жәшік есіктерінде орнатылған түймелермен жарықтандыру қондырғысын қолмен қосу және өшіру;
- энергетикалық қызметтердің диспетчерлік пункттерінен телемеханика құрылғылары арқылы жарықтандыру қондырғысын қосу және ажырату;
Артықшылықтары
- Сертификатталған зауыттық корпустар және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда заманауи шешімдер мен сенімді және пайдалануға ыңғайлы аппаратура қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L | кіріспе аппаратқа 25 мм-ге дейін | |
| Кіріспе қысқыштар N/PE | 16-ға дейін | |
| Ғимарат | 1 | |
| Фотореле | 1 | |
| Жұмыс режимдері | фотореле/қолмен | |
| Кіріспе аппарат | 1 | |
| Жарықтандыруды басқару блогы |
Фотореле (жарыққа сезімтал автомат) шығарылатын фотодатчикпен Контактор КМИ-11810 18А 230В/АС3 1НО IEK БАСТАУ-ТОҚТАТУ түймесі |
1 1 1 |
| Индикация | "ЖҰМЫС" шамы | 1 |
| Шығатын желілер мен топтар |
Корпустағы DIN-рельсті шиналар (кросс-модуль) ШНК 4х7 3L+PEN IEK |
|
| Кернеудің болуын индикациялау | опция | |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Жарықтандыру |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 16 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 3 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ені | 300 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Жарықтандыруды басқару қорабы |
- Бағасы: 59 725 ₸


