Электр қозғалтқышы асинхронды үш фазалы КАЛАМУС 100S4 380В 3КВт 1500 айн/мин 1081 DRIVE IEK

131 766 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:DRV100-S4-003-0-1510
Жіберу 13 сәуір 2026Асинхронды электр қозғалтқыштары көптеген салаларда кеңінен қолданылады: өңдеу және тау-кен өнеркәсібі, құрылыс және коммуналдық шаруашылық, энергетика және көлік. Электр қозғалтқыштары желдеткіштерде, сорғыларда, тасымалдағыштарда, өңдеу станоктарында, араластырғыштарда, орын ауыстыру механизмдерінде, ысырмалар мен ысырмаларда, компрессорларда және т.б. пайдаланылған кезде таптырмас болып табылады.
Сенімді мойынтірек (барлық электр қозғалтқыштары жетекші өндірушілердің жоғары сенімді мойынтіректерімен жабдықталған). Корпус пен мойынтірек қалқандарының материалы 80 габаритті және одан жоғары – шойын. Сапаны үштік бақылау. Сенімді салқындату жүйесі. Толық сәйкестік МЕМСТ 51689-2000. Орам материалы - 99,7% мыс. Кепілдік 3 жыл.
Техникалық сипаттамалар
| Габарит - айналу осінің биіктігі H h: | 100 мм |
| Қуат: | 3.00 кВТ |
| Айналу жиілігі: | Минутына 1500 айналым |
| Үлгі немесе орындау: | Өзгерістердің асинхронды қозғалтқышы. ағым |
| Полюстер саны: | 4 |
| Төсектің ұзындығы бойынша белгіленген өлшем: | S-қысқа |
| Номин құл кернеу: | 380 Жылы |
| Номин жиілігі: | 50 Гц |
| Қорғау дәрежесі - қабықшадағы IP: | IP55 |
| Оқшаулаудың ыстыққа төзімділік класы: | F |
| Жұмыс тәртібі: | Ұзақ мерзімді-S1 |
| Климаттық орындалуы: | У2 |
| Пайдалану температурасы: | -45...+40 °C |
| Нақты айналу жиілігі: | Минутына 1430 айналым |
| Ернеулердің ені отв b10 А: | 160 мм |
| Ернеулердің ені отв B l10: | 112 мм |
| Биіктігі C l31: | 63 мм |
| Диаметрі устан отв K d10: | 12,0 мм |
| Кернеу түрі: | Айнымалы (AC) |
| Монтаждық орындау: | IM1081 |
| Шу деңгейі сыныпқа сәйкес келеді: | 1 |
| Ені: | 410 мм |
| Биіктігі: | 280 мм |
| Тереңдігі: | 310 мм |
| Өнімділік: | 3 кВТ |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі: | 10 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Корпус материалы | Металл |
| IP қорғау дәрежесі | 55 |
| Фазалар саны | 3 |
| Қуат | 3 кВт |
| Орнату әдісі | Табандарда |
| Полюстер саны | 4 д. (дана) |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Қозғалтқыш түрі | Асинхронды |
| Айналу жиілігі | 1500 айн/мин |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 34 грамм |
- Бағасы: 131 766 ₸

