Басқару жәшігі Я5411-3674 40А IP31 реверсивті 1 фидер автоматты IEK режимімен

83 155 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU04-YA50-54113674-01
Жіберу 04 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Я5000 типті басқару қораптары қуаты 75 кВТ-қа дейінгі тиін торы бар, ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді және қайталанатын-қысқа мерзімді режимдерде жұмыс істейтін индукциялық электр қозғалтқыштарын жергілікті, қашықтықтан және автоматты басқаруға арналған.
Я5000 типті басқару жәшіктері IP31 қорғаныс дәрежесімен дайындалады.
Басқару жәшіктері монтаждық панелі бар металл шкафтарға орнатылады.
Жәшіктер белгіленуіне және үлгілік индексіне байланысты жинақталады: автоматты ажыратқыштармен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық сигналдық арматурамен және басқару аппаратурасымен (түймелермен, ажыратқыштармен).
Негізгі тізбектің номиналды кернеуі – 400 В.
Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230 В.
Артықшылықтары
- Асинхронды қозғалтқыштар топтарының жұмысындағы сенімділік пен қауіпсіздіктің жоғары деңгейі.
- Модификациялардың кең таңдауы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Шешім құрамдастарын жеткізудің қысқа мерзімдері кең қойма және серіктестік желісінің болуымен қамтамасыз етіледі.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Аспалы |
| Фазалар саны | 3 |
| Қорғау | Модульдік автомат. ажыратқыш/УЗО |
| Корпус материалы | Болат |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Биіктігі, мм | 500 |
| Ені, мм | 400 |
| Тереңдігі, мм | 150 |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Номин құл кернеу, Жылы | 380/220 |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Қалқанның номиналды тогы, А | 40 |
| Климаттық орындалуы | УХ3 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Басқарылатын қозғалтқыштың түрі | Қайтымды қозғалтқыштарды басқару |
| Құрылымдық ерекшеліктері | Әрбір фидерге арналған автоматты ажыратқыш |
| Фидерлер саны | Бір фидерлі, автоматты режимге ауыстырып-қосқышы бар |
| Негізгі | |
|---|---|
| Жабдық түрі | Қорап |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 40 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Өндіруші | IEK |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 500 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Массасы | 11 кг |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
- Бағасы: 83 155 ₸

