ITK желілік едендік шкаф 19" LINEA N 42U 800х800мм шыны алдыңғы есік, артқы металл қара

723 313 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LN05-42U88-GM
Жіберу 06 сәуір 2026LINEA N сериялы 19" едендік шкафтар күшейтілген конструкциясының арқасында әртүрлі тереңдіктегі ауыр телекоммуникациялық жабдықтардың, үздіксіз қуат көздерінің және аккумуляторлық батареялардың үлкен көлемін орналастыруға арналған. Осы сериядағы шкафтар жабдықты тиімді жылу алмасумен және рұқсатсыз кіруден қорғаумен қамтамасыз етеді, кабельді ұйымдастырудың кең мүмкіндіктерін ұсынады. LINEA N шкафтарын орнатуға болатын бөлмелер: деректер орталықтары, серверлік бөлмелердің барлық түрлері, кросс-ғимараттар, кеңсе бөлмелері және үлкен бизнес-орталықтардың бөлмелері.
Орындаулар мен габариттердің кең ассортименті. Құрастырмалы-жиналмалы конструкция. G-тәрізді 19" монтаждау профильдері. 19" орнату профильдері тереңдікте реттеледі және қондырғыларда цифрлық биіктік белгілерімен белгіленеді. Шкафтың ішкі кеңістігіне 4 жағынан кіруге болады. Бүйір қабырғалары алмалы-салмалы, құлыппен және ысырмалармен жабдықталған. Барлық өткізгіш құрылымдық элементтерде жерге тұйықтау шпилькалары бар. Топсалы тұтқасы бар үш нүктелі құлпы бар есік құлпы. Есікті оңай және жылдам жылжытуға болады. Шолу есігінің жанындағы шыныдағы қорғаныш пленка. Желдетілетін есіктің 80% перфорациясы бар. Жақсы табиғи желдету, қосымша PV сериялы желдеткіш панельдерді орнату мүмкіндігі. Шкафты аяқтар мен шығыршықтарға бір уақытта орнатуға болады. ITK компаниясы шығарған көптеген үйлесімді керек-жарақтар мен құрамдас бөліктердің болуы. IEC62208, IEC60950, КО ТР 020/2011, МЕМСТ 28601.1-90 және 28601.2-90, МЕМСТ 14254 стандарттарына сәйкес орындалған. Сенімді және берік ағаш жәшікте жеткізіледі.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі: | Едендік |
| Биіктік U: | 42 |
| Шкаф есіктерінің саны: | 2 |
| Алдыңғы есіктің түрі: | Соққыға төзімді реңктелген әйнегі бар шыны |
| Артқы қақпаның түрі: | Металл |
| Есіктің ашылу бұрышы: | 120 ° |
| Биіктігі: | 2055 мм |
| Ені: | 800 мм |
| Пайдалы тереңдік: | 715 мм |
| Тереңдігі: | 800 мм |
| Максималды статикалық жүктеме: | 1000 (тіректер), 300 (роликтер) кг |
| Бағыттауыштарды реттеу қадамы: | 20 мм |
| Материал: | Табақ болат |
| Беттің қорғаныш жабыны: | Ұнтақты бояу |
| Түсі: | Қара |
| RAL түсінің нөмірі: | 9005 |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP20 |
| Климаттық орындалуы: | Түйін |
| Пайдалану температурасы: | -10...+45 °C |
| Монтаждау орны: | Алдыңғы және артқы жағы |
| Үлгі немесе орындау: | Қозғалмайтын жақтаумен |
| Монтаждау профильдерінің материалы: | 1,5 мм мырышталған қаңылтыр болат |
| Биіктіктегі модульдер саны: | - |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл: | кемінде 25 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ITK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Еден |
| Максималды рұқсат етілген статикалық жүктеме | 1000 кг |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Өнім түрі | Дайын өнім |
| Корпус түрі | Телекоммуникациялық шкаф |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 2000 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Жұмыс тереңдігі (мм) | 715 |
| Салмақ | 158 кг |
| Жұмыс биіктігі (U) | 42U |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Есіктің ашылу бұрышы | 120 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Алдыңғы есік | Шыны |
| Артқы есік | Толық металл |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Желдету модулін орнатуға арналған орын | Шкафтың қақпағында |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафты жеткізу | Бөлшектелген түрде |
| Шкафтың түсі | Қара |
- Бағасы: 723 313 ₸

