Жарықтандыруды басқару қорабы ЯУО9603-3474 25А қолмен/таймер 1хВА47-60 32А контактор 25А IP31 IEK

62 990 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YAUO-96033474-U3
Жіберу 05 сәуір 2026ЯУО жарықтандыруды басқару жәшіктері өндірістік ғимараттардың, құрылыстардың, кез келген жарықтандыру көздері бар кез келген объектілердің аумақтарының жарықтандыру желілері мен қондырғыларын автоматты, жергілікті, қолмен немесе қашықтан басқаруға арналған.
Жарықтандыруды басқару жәшіктері үлкен функционалдылыққа ие және қамтамасыз етеді:
- жарықтандырудың белгіленген деңгейіне жеткенде жарықтандыру қондырғысын фотодатчик сигналынан қосу және ажырату;
- берілген уақыт кезеңдерінде жарықтандыру қондырғысын өшіру және қосу;
- жарықтандыру қондырғысын түймелермен қолмен қосу және өшіру;
- энергетикалық қызметтердің диспетчерлік пункттерінен телемеханика құрылғылары арқылы жарықтандыру қондырғысын қосу және ажырату;
Біздің артықшылықтарымыз
- Зауыттық корпустар IEK
- Жоғары сапалы сыртқы жабын және жақсартылған коррозияға төзімділік
- Мырышпен қапталған монтаждық бөлшектер
- Тек ресми өндірушілердің жиынтықтауыштары
- ТЖҚ-ға 1 жыл кепілдік
- Кабель және шиналар тек МЕМСТ
- Жоғары технологиялылық
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаттары
- Өндірушілерден аккредитацияның болуы
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген:
Жиынтықтың сипаттамасы
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Фазалық кіріс қимасы | 25 мм-ге дейін | |
| Кіріс қимасы нөл/жер | 16 мм-ге дейін | |
| Ғимарат | Корпус металл ШМП-1 (395х300х150) УХЛ3 IP31 | 1 |
| Бағдарламаланатын электрондық таймер | NKG3 АС220В (немесе соған ұқсас) | 1 |
| Қашықтан фото датчигі бар фотореле | AZH-S (немесе соған ұқсас) | 1 |
| Кіріспе аппарат | ВА47-60 32А 6кА (немесе соған ұқсас) | 1 |
| Байланысшы | КМИ 25А (немесе соған ұқсас) | 1 |
| Индикация | "ЖҰМЫС" | 1 |
| Басқарма |
режимдерді ауыстырып қосқыш "БАСТАУ" түймесі "ТОҚТАТУ" батырмасы |
1 1 1 |
| Есепке алу аспаптарына арналған орын | көзделмеген | |
| Ток өткізгіштер | мыс ПВ3 | |
| Қорғаныс панельдері | қарастырылмаған |
Схемаға түсініктеме
ЯУО автоматты және қолмен (жергілікті) басқарумен екі режимде жұмыс істейді.
Бұл режимдер ауыстырып қосқыш (SA1) арқылы таңдалады.
Ажыратқыштың (SA1) "Автоматты" күйінде жарықтандыру қондырғысы бағдарламалаушыдан (KT1) қосылады және ажыратылады.
"Қосулы" дабыл шамы (HRL1) ЯУО жұмысының жарық сигнализациясы үшін қолданылады.
ЯУО-ны жергілікті басқару үшін қосқышты (SA1) "Қол" күйіне ауыстыру қажет.
"Старт" (SB1) "Стоп" (SB2) батырмалары жарықтандыру қондырғысын қолмен режимде жедел басқару үшін қолданылады.
ЯУО өнімін бағдарламалаушыдан (KT1) автоматты режимде іске қосу үшін оны тұтынушыға қажетті ЯУО жұмысының уақытша режимдеріне баптау қажет.
Жұмыс режимдерін қосу және баптауды білікті мамандар орындауы тиіс.
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 25 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 3 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Жарықтандыруды басқару қорабы |
| Қалқанның түрі | ЯУО9603 таймер |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ені | 300 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | ВА47-60/ВА47-29 |
- Бағасы: 62 990 ₸



