Драйвер LED ИПСН-PRO 60Вт 12В блок-терминалдар IP20 IEK

4 346 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LSP1-060-12-20-33-PRO
Жіберу 03 мамыр 2026IEK брендінің жарықдиодты жарықтандыру жүйелері жиһазды, тауашаларды, штангаларды, терезелер мен витриналарды декоративті жарықтандыруға, сонымен қатар интерьер бөлшектерін жарықтандыруға мүмкіндік береді: көп деңгейлі және аспалы төбелер, карниздер, юбкалар. Жарықдиодты жарықтандыру жүйелеріне жарық диодты жолақ шамының көзі және оның керек–жарақтары (қуат көздері - LED IPSN драйверлері, басқару контроллері және қосқыштар) кіреді. Жарықдиодты жарықтандыру жүйесінің көмегімен сіз: – Әр түрлі түстердің артқы жарығын жасаңыз: жылы ақ, салқын ақ, көк, жасыл, қызыл, сары немесе түрлі-түсті. – Жарық диодты жолақтың жарықтығын таңдау. – Жарық диодты жолақтардың жарықтығын арнайы құрылғы – контроллер арқылы реттеу. – Жарықтық пен түс гаммасын қашықтан басқарыңыз, көп түсті таспалардың түстерін автоматты түрде ауыстырыңыз, әртүрлі реңктерді біріктіріңіз және кез келген уақытта өзіңізге ұнайтын көріністі түсіріңіз. Драйверлер 220В 50/60Гц кіріс желі кернеуінің параметрлерін жарық диодты жолақты қуаттандыру үшін қажетті 12В тұрақты кернеуге түрлендіреді.
Ұзақ қызмет ету мерзімі: жоғары құрастыру сапасы және өндірістегі көп сатылы сапаны бақылау. Үздік техникалық сипаттамалар: мәлімделген параметрлерге сәйкестік, жоғары тиімділік, кіріктірілген қорғаныс (шамадан тыс жүктемеден, қызып кетуден, қысқа тұйықталудан). Жоғары сұраныс: бәсекеге қабілетті баға, жарқын және ақпараттық қаптама. IEK қуат және басқару құрылғылары IEK брендінің жарықдиодты жолағымен толығымен үйлесімді, оңтайлы жұмыс режимін және ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау: | Статикалық |
| Шығу қуаты: | 60 Вт |
| Номиналды кернеу: | 230 Жылы |
| Номин жиілігі: | 50 Гц |
| Қуат көзінің кіріс кернеуі: | 110...240 Жылы |
| Кернеу кірісінің түрі: | Айнымалы (AC) |
| Шығу кернеуі: | 12 Жылы |
| Кернеудің шығу түрі: | Тұрақты (тұрақты) |
| Шығудағы ток күші: | 5 А |
| Арналар саны: | 1 |
| Күңгірттеу түрі: | Нығыздалмайтын |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP20 |
| Ғимарат: | Металл корпус |
| Пайдалану температурасы: | -45...+80 °C |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау_код: | Иә |
| Ұзындығы: | 110 мм |
| Ені: | 78 мм |
| Биіктігі: | 36 мм |
| Салмақ: | 0.24 кг |
| Жарықдиодтар саны: | - |
| ПӘК: | ≥ 75 пайыз |
| Бұйымның/компоненттің түрі: | Жарықдиодты драйвер |
| Екіншілік кернеу: | 12 Жылы |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі: | кемінде 50000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 1 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өнім түрі | Led драйвері |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Корпус материалы | Металл |
- Бағасы: 4 346 ₸

