Жұмсақ іске қосу құрылғысы УПП SFB 3Ф 380В 11КВт 22А Уупр 110-220В Modbus ONI

136 268 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SFB-33-11-A-10
Жіберу 13 сәуір 2026ONI SFB электр қозғалтқышының жұмсақ стартері (AMR) электр қозғалтқышының бірқалыпты іске қосылуын және тоқтауын қажет ететін жүйелерде пайдалануға арналған.
ONI SFB УПП қатаң сапа стандарттарына сәйкес және әлемдегі ең ірі өндірушілердің қуат компоненттерін пайдалана отырып жасалған.
Оның кіріктірілген BYPASS функциясы, қарапайым баптау жүйесі бар, ол электр қуатын және жабдықтың қызмет ету мерзімін үнемдеуге, сондай-ақ жабдықты мүмкіндігінше тезірек пайдалануға беруге мүмкіндік береді. Өнеркәсіптік хаттамаларды қолдау кәсіпорынның инфрақұрылымдық желісіне интеграциялау және құрылғыны қашықтан басқару мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
Әртүрлі конфигурациялардың үлкен саны қойылған міндеттерге сәйкес жабдықты мүмкіндігінше дәл таңдауға мүмкіндік береді.
MODBUS RTU протоколын қолдау АМР қашықтан бақылауға және конфигурациялауға мүмкіндік береді.

Артықшылықтары
- Кіріктірілген айналма жол.
- Modbus RTU жүйесін қолдау.
- Барлық үш фаза бойынша токты бақылау.
- Сенімді күштік модульдер.
- Оңай және жылдам орнату және іске қосу.
Техникалық сипаттамалар
| Жұмыс температурасы | 0...+50 °C |
| Номин құл кернеу Ue | 400 Жылы |
| Қолдану санаты | АС-53а |
| ЖЖ-интерфейстер саны RS-485 | 1 |
| MODBUS протоколын қолдау | Иә |
| Айнымалы токтың 50 Гц жиілігін басқаратын тізбектің номиналды кернеуі | 110...240 Жылы |
| Шығу тогы | 22 А |
| Номиналды жұмыс тогы Ie 40-та | 22 А |
| Қозғалтқышты шамадан тыс жүктемеден кешенді қорғау | Иә |
| Басқару кернеуінің түрі | Айнымалы (AC) |
| Кірістегі фазалар саны | 3 |
| УПП-дан эл дв-ға дейінгі кабельдің максималды ұзындығы | 300 м |
| Сағатына іске қосулар саны | 10 |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сыртқы құрылғыларды қосуға арналған интерфейс | Modbus RTU, RS485 |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Жарықдиодты индикатор | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 50 град. |
| Қызмет мерзімі | 7 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 3 |
| Минималды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Максималды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 22 А |
| Максималды қуат | 11 кВт |
| Іске қосу режимдері | Кернеудің біркелкі өсуі |
| Сағатына іске қосудың максималды саны | 10 |
- Бағасы: 136 268 ₸

