NJR2-18.5D 36А 18.5кВТ CHINT жұмсақ іске қосу құрылғысы

168 130,62 ₸
- Бар
- Коды:489022
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CHINT компаниясы әзірлеген NVF300 сериялы векторлық жиілік түрлендіргіштері жоғары дәлдікпен, жылдамдықты реттеудің кең диапазонымен және электр қозғалтқышының білігіндегі іске қосу моментінің жоғарылауымен сипатталады.
NVF300 сериялы жиілік түрлендіргіштері өнеркәсіптік және тұрмыстық қондырғыларда, жылыту, желдету және ауаны баптау жүйелерінде кеңінен қолданылады. Өнеркәсіпте - конвейерлерде басқару үшін.
CHINT NJR2-D құрылғысы СКД дисплейімен және шкафтың есігіне орнатуға болатын алынбалы қашықтан басқару құралымен жабдықталған.
Сипаттамалары: (толық сипаттамада)
- 5 жұмсақ іске қосу режимі.
- Қозғалтқышты бірқалыпты тоқтату функциясы.
- Ток пен кернеудің ауытқуларынан кіріктірілген қорғаныс.
- RS-485 байланыс интерфейсі арқылы байланыс.
- Алюминий корпусының арқасында оң салқындату.
- Жазатайым оқиғалар туралы ақпаратты тіркеу.
Қозғалтқыштың қуаты 7.5-тен 315 кВТ-қа дейін
Номиналды жұмыс тогы 15-тен 579А-ға дейін
Бастапқы токтың шектелуі 50-500% Жк
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Аналогтық кірістер саны | 3 |
| Аналогтық шығу саны | 3 |
| Дискретті кірістер саны | 5 |
| Дискретті шығу саны | 1 |
| Сыртқы құрылғыларды қосуға арналған интерфейс | RS485 |
| Жарықдиодты индикатор | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -10 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 3 |
| Минималды жұмыс кернеуі | 380 В |
| Максималды жұмыс кернеуі | 440 В |
| Номиналды ток | 36 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Максималды қуат | 18.5 кВт |
| Іске қосу режимдері | Кернеудің біркелкі өсуі, Серпіліспен іске қосу, Токты арттыру режимі |
| Тоқтату режимдері | Тегін аялдама, Тұрақты ток тежеу, Еркін жүгіруді тоқтату, Тегіс аялдама |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5 кг |
- Бағасы: 168 130,62 ₸

