ТТИ-30 100/5А 5ВА 0.5S IEK ток трансформаторы

15 368 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:ITT20-3-05-0100
Жіберу 13 сәуір 2026ТТИ ток трансформаторлары мыналарға арналған: - тұтынушылармен есеп айырысу кезінде электр энергиясын есепке алу схемаларында қолдану үшін; - электр энергиясын коммерциялық есепке алу схемаларында қолдану үшін; - өлшеу құралдарына немесе қорғаныс және басқару құрылғыларына өлшеу ақпаратының сигналын беру үшін. МЕМСТ 7746 талаптарына сәйкес келеді және ТШ 3414-001-18461115-2006 техникалық шарттарына сәйкес дайындалады. ТТИ ток трансформаторлары жоғары сапа көрсеткіштері үшін "Үздік электр жабдықтары-2005" халықаралық байқауында күміс медальмен марапатталды, оны ұйымдастыруға Ресей Федерациясының Өнеркәсіп және энергетика министрлігі, Ресей Федерациясының Мемлекеттік стандарты, "Союзэкспертиза" АҚ қатысты. ТТИ ток трансформаторларына жүргізілген сынақтардың оң нәтижелері негізінде өлшеу құралдарының типін бекіту туралы куәлік берілді. ТТИ ток трансформаторлары өлшеу құралдарының мемлекеттік тізіліміне 28139-12 нөмірімен енгізілген.
Артықшылықтары
- ТТИ-А трансформаторларындағы қалайыланған мыс шинасы мыс және алюминий өткізгіштерін қосуға мүмкіндік береді
- Барлық ТТИ трансформаторларының корпусы өздігінен сөнетін пластиктен жасалған
- Әрбір трансформатор жинағына қайталама орамның терминалдарын жабатын қақпақ кіреді. Сондай-ақ, ТТИ-А трансформаторлары өткізгіштерді бекітуге арналған бұрандалармен және гайкалармен жабдықталған. ТТИ-30/ТТИ-125 трансформаторлары трансформатор терезесінде шинаны бекітуге арналған кронштейнмен жабдықталған
- Салмағы мен өлшемдері - басқа отандық өндірушілердің ұқсас ток трансформаторларынан 10-20%-ға аз
- Салыстырып тексеру аралығы 5 жыл
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды кернеу | 660 Жылы |
| Үлгі немесе орындау | Бастапқы орамасы бар ток түрлендіргіші |
| Кабельдің максималды диаметрі | 20 мм |
| Дәлдік сыныбы | 0,5S |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Калибрленген | Иә |
| Ойықтың ені | 31,5 мм |
| Ойықтың диаметрі | 24 мм |
| Ойықтың биіктігі | 31,5 мм |
| Мыс шинасы бар | Жоқ |
| Бастапқы номиналды ток | 100 А |
| Бекіткіштерге орнату | Жоқ |
| Қайталама қосылу | Бұрандалы қосылыс |
| Номин қайталама толық қуат | 5 ДА |
| Екінші реттік номиналды ток | 5 А |
| Жанасудан қорғаумен | Иә |
| Дәлдік сыныбы | 0,5S |
| Ең үлкен құл кернеуі | 0,72 шаршы |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| конструктивті орындау | Катушка |
| Функционалдық қызметі | Өлшеу |
| Кернеу | 0.66 кВ |
| Номиналды ток | 100 А |
| Максималды бастапқы ток | 100 А |
| Екінші ток | 5 А |
| Ток түрлендіру принципі | Электромагниттік |
| Орнату түрі | Өту |
| Массасы | 0.5 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Орнату түрі | Жабық бөлме |
| Дәлдік класы | 0.5S |
- Бағасы: 15 368 ₸

