Автоматты ажыратқыш ВА47-60M 1Р 16А 6кА B IEK

1 464 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MVA31-1-016-B
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
ВА47-60М ажыратқыштары асқын токтар пайда болған кезде электр қондырғысын автоматты түрде өшіру және электр тізбектерінің учаскелерін жедел басқару функцияларын орындайды.
Құрылғылар топтық қалқандарда (пәтерлік және едендік), сондай-ақ әкімшілік және тұрғын үй ғимараттарының есепке алу-тарату қалқандарында қолдануға өте ыңғайлы.
Артықшылықтары
- Асқын токтардан қорғаудың екі түрі – жылулық және электромагниттік
- Ажыратқышты оңай қосу/өшіру үшін кең тұтқа
- Қос бекітілген орны бар DIN-рельсті ысырма
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық беріктігін арттырады
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -40°С-тан +50°С-қа дейін
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды ток | 16.0 А |
| Полюстер саны | 1 |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | B |
| Кернеу түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Номин құл кернеу | 230 Жылы |
| Ағытпа түрі | Жылулық, электромагниттік |
| Энергия шығыны | 3.5 Вт |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 71 мм |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 25 мм2 |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Токты шектеу сыныбы | 3 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 1 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Қорғалған полюстер саны | 1 |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті | 6 ғА |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Иә |
| Полюстердің жалпы саны | 1 |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 @ 400В | 6.0 ғА |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 @ 230В | 6.0 ғА |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ4 |
| ҚТ тм аймағында ағытқыштың іске қосылу уақыты | 0,1 с |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Электр тоғымен зақымданудан қорғау класы | 0 |
| Электр тозуға төзімділік | ≥ 8000 цикл |
| Жүннің тозуға төзімділігі | ≥ 20000 цикл |
| Бір полюстің салмағы | ≤ 0,2 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 8000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 16 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 1 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | B |
| Модульдер саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
- Бағасы: 1 464 ₸

