Жарықтандыруды басқару қорабы ЯУО9601-3474 25А 400/230В IP31 U3 фотореле таймері IEK

81 785 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YAUO-96013474
Жіберу 06 сәуір 2026ЯУО жарықтандыруды басқару қораптары өндірістік ғимараттардың, құрылыстардың, кез келген жарықтандыру көздері бар кез келген объектілердің аумақтарының жарықтандыру желілері мен қондырғыларын автоматты, жергілікті, қолмен немесе қашықтан (диспетчерлік пункттен) басқаруға арналған.
Жарықтандыруды басқару жәшіктері үлкен функционалдылыққа ие және қамтамасыз етеді:
- жарықтандырудың белгіленген деңгейіне жеткенде жарықтандыру қондырғысын фотодатчик сигналынан қосу және ажырату;
- режимдер бағдарламашысы белгілеген бағдарламалар бойынша жарықтандыру қондырғысын белгілі бір уақыт аралығында (мысалы, цех жұмысындағы технологиялық үзілістер кезінде) өшіру және қосу;
- жәшік есіктерінде орнатылған түймелермен жарықтандыру қондырғысын қолмен қосу және өшіру;
- энергетикалық қызметтердің диспетчерлік пункттерінен телемеханика құрылғылары арқылы жарықтандыру қондырғысын қосу және ажырату;
Клиент үшін бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al/Cu) | кіріспе аппараттың терминалдарына 25 мм-ге дейін | 3 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/Cu) | терминалдар | 2 |
| Ғимарат |
Металл корпус ШМП-1-0 (395х300х220) УХЛ3 IP31 |
1 |
| Кабельді жеткізу | төменгі, кабельдік тығыздамалар жиынтықта | |
| Кіріспе аппарат | Автоматты ажыратқыш ВА47-60M 3Р 32А 6кА С IEK | 1 |
|
Жарықтандыруды басқару автоматты режим |
Таймер ТЭ15 сандық 16А 230В дин-рейку IEK AZH-S қашықтан фото датчигі бар фотореле (жарыққа сезімтал автомат) |
1 1 |
| Күштік бөлік | Контактор КМИ-22510 25А 230В/АС3 1НО IEK | 1 |
| Жұмыс режимдері | қолмен/фотореле/таймер | |
| Жергілікті басқару |
D8-20X3 қосқышы 3 позицияға 2NO қара IEK LAY5-BW8465 "старт-стоп" басқару түймесі IEK жарығы бар қосарланған |
2 1 |
| Шығатын желілерді қосу | Жиынтық қысқыш ЗНИ-6мм2 (ЈХВ50А) сұр IEK | 3 |
| Индикация және сигнализация | шам қызыл "ЖҰМЫС" | 1 |
| Шина N/PE (Al/Cu) қалдық | жиынтықта | |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Жарықтандыру |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 25 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 5 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 3 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Жарықтандыруды басқару қорабы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 395 мм |
| Ені | 300 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | ВА47-60М |
- Бағасы: 81 785 ₸







