Корпус металл ЩУРн-3/9 (540х290х165мм) IP31 TITAN IEK

32 126 ₸
- Бар
- Коды:MKM32-N-09-31-ZO
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Модульдік аппаратураны пайдалана отырып, есепке алу-тарату электр қалқандарын құрастыруға, электр энергиясын енгізуге, оны есепке алуға және таратуға, сондай-ақ кернеуі 230/402 В желілерді шамадан тыс жүктеме токтарынан және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Құлыптың бірыңғай құпиясы.
- Қосымша керек-жарақтар жиынтығы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Бірнеше түстер мен бояу опциялары.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| Ені, мм | 290 |
| Тереңдігі, мм | 165 |
| Биіктігі, мм | 540 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Қайырмалы қақпақпен | Иә |
| Салмағы, кг | 5.50 |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 0,8 |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Материал | Табақ болат |
| Модульдер саны | 9 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Монтаждау рельсімен | Иә |
| Қабықшаға максималды статикалық жүктеме, кг | 16.5 |
| Панельдегі максималды статикалық жүктеме, кг | 2.0 |
| Пайдалану температурасы, °C | -60...40 |
| Есептегіштер саны | 1 |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 290 мм |
| Тереңдігі | 165 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 540 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 0.8 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 0.8 мм |
| Салмақ | 5.5 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 9 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Шыны, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
- Бағасы: 32 126 ₸
- Қаптау тәсілі: Жиынтықтама Металл корпус - 1 дана. "Жерге қосу" белгісі - 3 дана. "Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана. Таңбалау кестесі (12 модуль) - 1 дана. Жерге тұйықтау сымы - 1 дана. Жабдықтар. Төлқұжат - 1 дана.

