Корпус металл ЩУРн-3/18 (560х440х165мм) IP31 IEK

45 439 ₸
- Бар
- Коды:MKM32-N-18-31-ZO
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Модульдік аппаратураны пайдалана отырып, есепке алу-тарату электр қалқандарын құрастыруға, электр энергиясын енгізуге, оны есепке алуға және таратуға, сондай-ақ кернеуі 230/400 В желілерді шамадан тыс жүктеме токтарынан және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Құлыптың бірыңғай құпиясы.
- Қосымша керек-жарақтар жиынтығы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Бірнеше түстер мен бояу опциялары.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Монтаждау рельсімен | Иә |
| Қайырмалы қақпақпен | Иә |
| Модульдер саны | 18 |
| Тереңдігі | 165 мм |
| Ені | 440 мм |
| Биіктігі | 560 мм |
| Қабықшаға максималды статикалық жүктеме | 24.9 кг |
| Панельдегі максималды статикалық жүктеме | 2.0 кг |
| Салмақ | 8.30 кг |
| Пайдалану температурасы | -60...40 °C |
| Есептегіштер саны | 1 |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Материалдың қалыңдығы | 0,8...1,0 мм |
Жинақтау
- Металл корпус - 1 дана.
- "Жерге қосу" белгісі - 3 дана.
- "Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана.
- Таңбалау кестесі (12 модуль) - 1 1/2 дана.
- Жерге тұйықтау сымы - 1 дана.
- Жабдықтар.
- Төлқұжат - 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Максималды рұқсат етілген статикалық жүктеме | 25 кг |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Корпус түрі | Есепке алу-тарату қалқаны |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 440 мм |
| Тереңдігі | 165 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 560 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 0.9 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 0.9 мм |
| Салмақ | 8.3 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 18 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
- Бағасы: 45 439 ₸

