Автоматты ажыратқыш ВА47-29 2Р 10А 4.5кА В KARAT IEK

2 035 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MVA20-2-010-B
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ВА47-29 автоматты ажыратқыштары әртүрлі жүктемелері бар тарату және топтық тізбектерді қорғауға арналған:
– электр аспаптары, жарықтандыру – сипаттамалары бар ажыратқыштар,
– шағын іске қосу токтары бар қозғалтқыштар (компрессор, желдеткіш) – С сипаттамасы бар ажыратқыштар,
– үлкен іске қосу токтары бар қозғалтқыштар (көтергіш механизмдер, сорғылар) – D сипаттамасымен ажыратқыштар.
ВА47-29 автоматты ажыратқыштары тұрғын және қоғамдық ғимараттарға арналған енгізу-тарату құрылғыларында қолдануға ұсынылады.

Техникалық сипаттамалар
| Номин ток, А | 10.0 |
| Полюстер саны | 2 |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 4 |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | B |
| Кернеу түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC, В | ≤ 48 |
| Ағытпа түрі | Жылулық, электромагниттік |
| Энергия шығыны, Вт | 6.0 |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 400 В, кА | 4.5 |
| Полюстердің жалпы саны | 2 |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті, кА | 4,5 |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Монтаждау түрі | DIN-рейкаға |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Монтаждау рельсінің түрі | 35x7.5 |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ4 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | 73,6 |
| Қозғалтқышты қорғаныстық өшіру үшін жарамды | Жоқ |
| Қолданылу саласы | Өнеркәсіптік және тұрмыстық |
| Токты шектеу сыныбы | 3 |
| Жарылыстан қорғаныстың болуы | Жарылыстан қорғаныс жоқ |
| Қорғалған полюстер саны | 2 |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Күштік полюстер саны | 2 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 25 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 2 |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 @ 230В, кА | 4.5 |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Иә |
| ҚТ тм аймағында ағытқыштың іске қосылу уақыты, с | 0,1 |
| Номиналды ток, А | 10 |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Жабдық түрі | Модульдік автоматты ажыратқыш |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 10 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 48 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 4500 А |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | B |
| Модульдер саны | 2 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 36 мм |
- Бағасы: 2 035 ₸

